Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó vétel? Ha...

Szerintetek ez jó vétel? Ha igaz amit írt.

Figyelt kérdés

[link]


Alvázszámot is megadta, ha az alapján az autó előéletébe semmi nem volt, akkor véleményem szerint korrekt.



2015. jún. 21. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom volt már törve vagy 1 olajcserén volt eddig :)
2015. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is volt törve. 1-szer olajcsere? Vicces vagy. Felhivom, ha semmi nem volt akkor megveszem.
2015. jún. 21. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is rendben van, főleg ennyi pénzért. Értem én hogy mindenki olyan állapotú autót akar venni, mint 0 km-s korában volt, hogy se törve nem volt meg semmi. De ez 10 éves, és én megvenném.
2015. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt törve kedden megyek megnézni (ez azt jelenti megvenni, ha minden jó).
2015. jún. 21. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valós a km akkor ebben vagy nemrég cseréltek turbót (amit kétlek mert akkor beleírta volna a hirdetésbe) vagy rövid időn belül turbót kell cserélni. Ami 300-350 ezer ft alatt nem áll meg. Ezzel számolni kell!
2015. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megnézted?
2015. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs cserélve a kettőstömegű, a turbo, és a gumikat is cserélni kéne. Ez így pluszba elég sok lenne, inkább nézek olyat amibe ezek megvannak legalábbis a kettőstömegű, a turbo-t azt kicserélem mert az kibírja 250-ig, de a kettőstömegű az nem. Meg németországból hozta, ott meg ki tudja mi volt vele, 30-ér akarták megmondani a BMW szervizbe. De egyébként nagyon szép autó, nem baj, tovább keresgélek.
2015. jún. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!