Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamahába lehet 25 kw-os...

Yamahába lehet 25 kw-os fojtást rakni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fz 6-ot, vagy xj6-ot, de csak a2es jogsim van, és ezért kellene a fojtás. megoldható, hogy megveszem, belerakják a fojtást, és utána meg csináltatom az új papírjait, 25 kw-osra?

2015. jún. 13. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem hagyjátok már ezt a fojtogatós b*romságot, tessék megcsinálni a nagy A kategóriát és utána lehet rakétával is menni akár. Legálisan.
2015. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

21 vagyok.. most tettem le az A2-t. Megmondanád, hogy tegyem le a korlátlant? Engem is érdekelne..

de máskor a kérdésre válaszolj légyszi, köszi

2015. jún. 13. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval most vizsgáztál és azt se tudod, hogy jogsid nem 25, hanem 35 kW-ig jó?


Amúgy pici gond van az FZ-6-tal, mert úgy látom gyárilag 72 kW, és a jogszabály a fojtást nem engedi 70 kW-nál erősebb motorra!

Igen, van rá lehetőség, csak épp Magyarországon eddig még nem hallottam olyan cégről, aki meg is csinálja és le is papírozza. Ráadásul csak úgy lenne legális, hogy ne lehessen házilagosan visszafordítani, gondolom ezért se vállalja senki.

2015. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!