Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3 2. 0 Fsi szerintetek...

Audi a3 2. 0 Fsi szerintetek jó kocsi?

Figyelt kérdés
2004-2005 os évjárat szerintetek?
2015. aug. 24. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom többre egy Golfnál, csak drágább. Ha Audi akkor A4-töl felfelé vennék.
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A4 nem tetszik A6 jó állapotban drágább. 4000 euróért bőven jó a3 át veszek nézetben. Nem azt kértem hogy hasonlítsuk más kocsihoz, hanem hogy ez a kocsi milyen? Motor bírja a.strapát, szervizben,tipushibak,tanácsok stb
2015. aug. 24. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs viszonyítási alap, akkor mégis mit vársz válsznak? Ha nem lenne jó nem vennék annyian. Korrekt elfogúlatlan választ meg itt szerintem pont nem fogsz kapni. Akinek egyszer rossz tapasztalata Volt úgyis fikázni fogja. Én csak olyan kocsit vettem eddig amitöl óva intettek, de sosem bántam meg.
2015. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem pont 2004-es Audi A3-asom volt, szerintem veszett jó autó, én nagyon szerettem. Erről a motorról nem tudok nyilatkozni, mert nekem 2.0PDTDI motoros volt, azt ugyan sokan szidják, de nekem azzal sem volt soha semmi motorikus problémám.


Én nyugodt szívvel merem ajánlani, lényegében ez egy minőségibb érzetű 5-ös Golf.


Annyit hozzáfűznék még, hogy 2004 és 2005 között pont kapott egy ráncfelvarrást, szóval a 2004 es még a "double frame" a 2005-ös pedig már a "single frame" hűtőmaszkos. Ez nyilván akkor igaz, ha a 3 ajtós hatchbackről beszélünk, mert 2005-ben jött a sportback 5 ajtós változat amiből már csak teli hűtőmaszkos volt.

2015. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebbi A3 jobban néz ki,főleg egy jó kis TDI motorral.
2015. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!