Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van olyan kevés Mitsubis...

Miért van olyan kevés Mitsubishi Lancer?

Figyelt kérdés
Ilyen kocsit akarok venni és alig van belőle használt a neten. Japán kocsi, szerintem jól is néz ki, akkor miért nem olyan népszerű? Az utakon is keveset látni belőle.
2015. aug. 23. 16:35
 1/5 asd980430 válasza:
100%
Valószínűleg mert nem egy egyszerű ember pénztárcájához van igazítva a fenntartása
2015. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cselez ***** válasza:
100%

A Lancer nagyon jó kis autó, nincsen vele semmi gond, csak kategóriájában mindíg kicsit drágább volt a többieknél, és hát középkategóriás, szóval nehezen talált vevőre.

Mert akinek lett volna rá pénze, ennyiért kapott egy magasabb kategóriájú közismertebb típust, aki pedig ragaszkodott ehhez a kategóriához simán talált nála lényegesen olcsóbbat.

2015. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most 4 millióért lehet új Lancert venni, ami szerintem nem drága érte, legalábbis nem drágább mint a többi középkategóriás autó
2015. aug. 23. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemrégiben eléggé lenyomták az új Lancerek árát, mert túl drágán árulták és nem vette senki. Most szerintem nagyon jó vételt csinál aki vesz egyet, mert tényleg jó kocsi.
2015. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az a Lancer amit kereskedésekben kap az ember, nem sok köze van azokhoz amiket a rallykon és a versenypályákon látni... egy olyan nem 4 hanem inkább 24 milio alaphangon....
2015. aug. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!