Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány órát voltatok a rutinpály...

Hány órát voltatok a rutinpályán vezetésnél és miket csináltatok?

Figyelt kérdés
B kat.

2015. aug. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 4x2 órát voltam.

Gyakorlatilag ilyeneket csináltunk, hogy elindulás, megállás, parkolások. Dombra fel-le szlalompálya.

2015. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én eddig 2 órán voltam és elindulás megállás,váltás 3-ig,csúsztatott kuplung volt. Csak gondoltam megkérdezem,hogy mégis hányadik órától gondoljam azt h nagyon béna vagyok,hogy még mindig nem mentünk a városba... És miről szoktatok beszélni az oktatóval?
2015. aug. 16. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint rögtön az első órán kivitt, kb. 20-25 percnyi körözgetés után, azzal, hogy szerinte nincs értelme menni a rutinpályán, mivel rutinvizsga úgysincsen. Ugyanakkor feltételezem nem ez az általános. Hivatalosan (minimum) 9 tanórányit kéne a rutinpályán lenni, szóval szerintem annyi bőven belefér.
2015. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy béna azért ezt jegyezd meg, nagyon sok múlik az oktató pedagógusi képességein, mert igenis azok.

Egyébként szerintem az oktatón múlik mikor visz ki, velem is kiment már az első alkalommal, utána még kétszer kellet visszamenni összesen egy órára, ennek ellenére lehet, hogy jobb lett volna inkább az elején több alkalom a pályán.

2015. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Evele123 ***** válasza:
100%
Az én oktatóm kettesével tartotta a rutinpályán az órákat. Mindent az alapoktól tanultam meg, 28 éves fejjel kezdtem bele a jogsiba. Az első ilyen dupla órán csak egyesben körözgettem, szlalomoztam. A második alkalommal már kettesbe és hármasba is felválthattam, majd megállás. Aztán elég sokat gyakoroltuk a parkolásokat is. Emlékeim szerint az 5. alkalomkor mentünk ki a forgalomba... Már a legelső utamon majdnem gyorshajtáson kaptak rajta, 50 helyett majd' 60-al mentem a Béke úton a villamos sínek mellett... :-D Úgy szólt rám az oktatóm, hogy lassabban egy kicsit... :-D
2015. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

9 órát.

merőleges parkolások, saroktolatás, y-megfordulás, emelkedőn való elindulás kézifék nélkül.

meg persze mindeközben megtanultam kormányozni, sávomban tartani a kocsit.

2015. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
miről beszéltünk? a vezetésen és a kocsin kívül mindenről. aktuálpolitika, család, szabadidős program... bármiről. egyfolytában.
2015. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nagy gyuri ***** válasza:
100%
A 6-os válaszoló le irta mit gyakorólnak,de már nincs rutin óra-vizsga,béna meg nem vagy senki nem tanul az anya hasában.Ezt az oktató látja mire vagy képes az eldö kb 10 órában .Pl engem mikor elöször ültetet az autóba kb kél óra múlva ki vitt a fö útra mentünk kb20 km-t a szomszéd faluig.Annyit mondot nem lesz gond menni fog,úgyis volt.Egyébként pár éve volt rutin 10 óra+20 óra városi kötelezöen.Sok sikert a vezetéshez!
2015. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi az 5. órán már a forgalomba mentünk. Megijedtem, mondtam is neki, hogy "dehát jönnek szembe", mire ő: "tudom, ez ilyen :)" - Jó tanács, csináld amit mond, ne akard tudni, hogy miért (eleinte) aztán ha normális, el fog mindent magyarázni. De ha nem értessz valamit (például nem érzed a kuplungot) akkor kérdezz! Azért van, hogy tanítson.
2015. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!