Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki1,3as ignis tulajok...

Suzuki1,3as ignis tulajok válaszát várom elsősorban 100KM es sebesség után rángat a kocsi mintha nem kapna mindég üzemanyagot, , ,?

Figyelt kérdés

Kerestem a benzin szűrőt de nincsen majd megkérdeztem és a 2004 es ignisekben még nem építettek be szűrőt ezt mondták tehát a szűrő nem lehet el dugulva

Azt mondták hogy a benzinpumpa nem termel már elég benzint és amikor több kellene akkor nincs elég

Valakinek volt e már ilyen problémája ignisel

Esetleg a gyertya csinál ilyen problémát vagy valami más???



2015. aug. 15. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg bizony gyertya, gyartyakábel, elosztófedél, mind szóba jöhet. Állj a kocsival valami sötét helyre vagy csukd be a garázskaput és figyeld játó motornál fel pörgetve hogy nem huz e át szikra valahol??
2015. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt szakszervízbe tudnák orvosolni, laikusként nem érdemes buherálni.
2015. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
1. Aztán fulladjon meg a kérdező a kipufogógázba?
2015. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat a gyertyák kb 30km mentek még 2 éve cseréltettem őket

A kábelek meg nem húznak át megnéztem most hogy írtátok de nem látni semmit nameg csak nagy teljesítménynél jön elő 100km sebesség felett lehet hogy szerviz lesz belőle de nem szeretem a szervizeket mert csak leszedik az embert azt is ki cserélik ami nincs is a kocsi mikor a 3 ik szervizre vittem anno kiszámlázták a pollenszűrőt az Egri szuzuki szervizben pedig az nincsen az ignis ben és nem vettem észre csak 3 hónap múlva de ha nem fog menni akkor meg kell próbálnom!

És az üzemanyag rendszer tisztító folyadékkal /0,5L amit a benzinbe kell keverni/kapcsolatban tud valaki valamilyen tapasztalatot??mert azt ajánlották most hogy jó de én nem nagyon hiszek az ilyen csoda anyagokban használta már valaki és jó???

2015. aug. 15. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyeske: Ha közöd nincs a témához, miért beszélsz bele?

"Esetleg bizony gyertya, gyartyakábel, elosztófedél, mind szóba jöhet."

Ha valaha az életben láttál volna M13A motort közelről, nem írtál volna ekkor marhaságot.

Nincs elosztó, nincs elosztófedél. A trafó és a teljesítményelektronika (nem a vezérlés, a primer tekercs meghajtása) a gyertyapipával szerves egy egységet alkot. Két hengeren van ilyen, másik kettóre csak a kábel megy. Két-két henger gyertyái így sorba vannak kötve, ami nem gond, mert a kipufogás ütem végi szelepösszenyitáskor a hengerben található gázok ellenállása sokkal kisebb, mint a begyújtandó benzingőzé, így a nagyobb energiájú szikra ebben lesz.


Kérdezőnek: egy szakember rádug egy diagnosztikai programot, és megnézi mi történik: keverék elszegényedés, égéskimaradás, lambda szonda jele hülyül meg, vagy valamelyik másik szenzor. Látatlanban ennél többet mondani vajákolás lenne...

2015. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: van az Ignisben is pollenszűrő: az utasülés előtt a kesztyűtartó alatt kicsit balra.
2015. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok a szervíz azt mondta tegnap hogy meg tudják nézni egy rádugással de nem sajnálják a számokat 5 ezer ez a kis művelet mert külön program van rá azaz minden típusra és drága na ez lesz legfeljebb levesznek

És a pollenszűrő gyárilag csak akkor van benne ha kéred az autóba megvételkor máskülönben nem teszik bele az Ignis be

lehet a fullos légkondis változatban benne van gyárilag de a többiben nincs

2015. aug. 16. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Rá kell szánni nincs mese, az a biztos.
2015. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!