Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miket kell cserélni, megnézni...

Miket kell cserélni, megnézni egy hengerfejes blokkban?

Figyelt kérdés
Minarelli AM6
2015. aug. 7. 20:54
1 2
 1/12 Adam_Hack ***** válasza:
a dugattyú visszarántó rugót
2015. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tv nézők kíméljenek!
2015. aug. 7. 22:59
 3/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb blokk hengerfejes.😁 Mik a tünetek? Kinyomja a vizet?
2015. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
-_- Tűnik el a víz, nagyjából 50 kilométerenként 1 deci. A füstje kék, de nem vagyok benne 100%-ig biztos. Olajat nem látok a hűtővízben, viszont meleg motornál gázt adva annyira erősen jön a víz, hogy kiveri a túlfolyón is. Hova lesz a víz? Lehet, hogy a vízpumpa szimering engedi inkább a váltóba?
2015. aug. 8. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Erősen jön a víz? Ha kimegy a túlfolyón akkor mért kérded, hogy hova tűnik? Érthetően fogalmazz! Honnan jön erősen a víz? Ha kinyomja a vizet valószínűleg kinyomta a hengerfejtömítést.
2015. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Újra: ha melegen leveszem a hűtő kupakját és ráhúzom a gázt, akkor sokkal erősebben jön a víz, mintha hidegen tenném ugyanezt. Illetve ki is nyom kis mennyiségeket a túlfolyón haladás közben. Ha kevesebb vizet rakok bele, ugyanez a jelenség van. Elég csak a hengerfejtömítés cseréje? Elvégezhetem én is, vagy kell még valami kiegészítő dolog hozzá?
2015. aug. 9. 15:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen megcsinálhatod. Ha nem borítottad nyakon üzemmelegen hidegvizzel vagy nem forraltad meg, akkor nem gondolnék másra. Ioncserélt víz kell hozzá mert le kell engedni.
2015. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekesség, hogy hidegen fehérebb, melegen már kék a füst. Akkor is lehetséges, hogy hengerfejes? A hengerfej csavarjait mekkora nyomatékkal kell majd meghúzni?
2015. aug. 11. 17:28
 9/12 anonim ***** válasza:
A hengerfej lehúzásának nyomatéka abszolút motorspecifikus. Keresgélj a neten. De ekkora motornál meghúzod rendesen átlósan 3 lépcsőben azt csá. A fehér füst az víz.
2015. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Milyen típusú tömítést ajánlasz? Milyen anyagból legyen? Most fogom először szétszedni a hengerfejet, nem láttam még, hogy milyen van benne.
2015. aug. 11. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!