Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Galant jó autó,...

Mitsubishi Galant jó autó, elsőnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép autó, de nagyon rossz technika. Ugyan úgy csak fanatikusoknak való, mint pl. egy Alfa Romeo.
2015. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz technika?:D Hát lehet valakinek az rossz,hogy nem megy benne tönkre semmi,mert össze van rakva rendesen, és nincs telepakolva hülyeségekkel. Igazi régi, megbízható autó egy megbízható autógyártó nemzet megbízható gyártójától. Az enyémet mikor anno vettem 160 ezret futott, 13 éves vezérműszíj volt benne, és még nem szakadt el.. Fogyasztása is jó. Országúton 6.5-7 l , városban 8-9l. Nincs telepakolva minden extrával,de ami van az hibátalnul van összerakva és ha megkapja a minimális karbantartást , akkor valószínűleg sosem fog cserben hagyni. Nekem 5 évig volt meg az az autó,de mai napig szívesen gondolok rá vissza,mert azt az autót csak szeretni lehetett.
2015. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos meglepődtem,amikor : 500-600 körül nézegettem ,és 3 db-ot személyesen is,de rájöttem inkább 750-800e ft...
2015. okt. 26. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én 950-ért adtam el az enyémet tavasszal (2001-es , 2l , benzin) Volt pár kisebb esztétikai hibája de műszakilag patent volt.
2015. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!