Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda vagy Aprilia rx 50?

Kisnyuszi16 kérdése:

Derbi senda vagy Aprilia rx 50?

Figyelt kérdés
Melyik jobb miért? És igaz hogy 10000 km fölött már nem szabad venni? Köszönöm

2015. aug. 5. 13:18
 1/3 Technokol Rapid ***** válasza:
15900-19000 kilométerrel volt Aprilia SX 50-em (majdnem ugyanaz) és soha nem volt semmi baja, mindig tökéletesen működött. Volt Derbim is de azt nem ajánlom. Mindig tönkrement rajta valami és végül elég nagyot buktam rajta mikor eladtam. Az Apriliat ajánlom...a Derbit nem.
2015. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 joco5582 ***** válasza:

A motorrevun van használt teszt Derbiből is. Ott elég jól vizsgázott a tartósteszten.

Azt kell venni ami a legszebb\legjobb. Lepukkantat, rosszul futót nem szabad venni, mert költséges rendberakni és sok őszhajszálba kerül. 😃 Igaz az Apriliara és Derbire is.

Remélem segítettem

2015. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld :-) apriliat veszek már meg is van de csak tavasszal
2015. aug. 8. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!