Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, hogy ne...

Milyen autót vegyek, hogy ne nézzenek le vagy bünözőnek?

Figyelt kérdés
Szóval Audi, BMW, Merci kilőve, mert azt nagyon cikinek érezném, minden bolond azzal jár, isten ments, hogy velük keverjenek. De mégis valami biztonságos, megbízható autó kellene, pénz van rá bőven, de olyan kellene ami nem túl feltűnő (Ferrari, Porsche meg ilyenek nem), de ne is kelljen mindig szervizbe vinni.
2015. aug. 5. 10:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Biztonságos autót gondoltam. :)
2015. aug. 7. 13:02
 12/18 anonim ***** válasza:

akkor Alfa Romeo 159. Nekem ilyen autóm van, metálpiros, 19" alukerekek, széles gumi, króm kipufogóvég, mondjuk ez elég feltünő a sok tömegautó között viszont bztonságos, erős, szép, nem maffiózó autó és nem néznek le benne.

Csajoknak jobban áll a Giulietta :)

2015. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A 159bol a Q4 TI ténylaeg egy fantasztikusan jó kis kocsi, csakhát az Alfáknak szerintem van egy ilyen vagánykodós ficsúr, nem túl sikeres uzletember imázsuk. Kicsit túl szép, hogy igaz legyen és az is.
2015. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Alfa ezek között viccnek is rossz, valóban kamu szagú, de ott a Volvo meg a Lexus...
2015. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne viccnek is rossz az Alfa?
2015. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy:

Köze nincs az Audi, BMW, Mercedes, Lexus, Volvo kategóriájához, se kényelemben, se megbízhatóságban.

Kettő:

Ez meg következik az elöző végéből: Autó kell amit használni is lehet, nem kéthavonta szervízbe hordani.

2015. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak olajcserére hordo szervízbe, meg amikor turbót és kettőstömegűt cseréltek rajta (300 000 km felett), vezérlést 100 000 km-enként, nagyjából ennyi, jah meg a féktárcsákat és betéteket. Semmi egyébb hibája nem volt pedig van benne kilométer. Ha nem lenne jó autó már rég kiadta volna magát és ha nem bíznék az Alfa-ban, akkor nem fizettem volna ki érte 11 000 000 ft-ot. A 2.4-es 5 hengeres JTDm motor a maga 209 lóerejével és 400 Nm nyomatékával kellően erős, az összkerék szuper benne, a competizione szín gyönyörű, a 19" 435-ös felnikkel csodálatos. Kényelmet tekintve rohadt kényelmes. Kiváncsi vagyok akik lehuzzák az Alfa-t, hogy ők milyen autót hajtanak vagy hogy ültek e már egyáltalán Alfa-ba. Ha nem egy széthajtott Alfa-t veszel meg, akkor nem kell állandóan a szervízbe hordani és nyugodtan autózol vele. (haverom 520d BMW-jét odaveri)
2015. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Busz !
2015. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!