Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Inkább melyik érdemesebb...

Jónás a Pap kérdése:

Üdv! Inkább melyik érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Babettat vagy Simsont ajanlotok? Es a babettának mennyi a fogyasztása?

2015. aug. 3. 15:19
 1/7 joco5582 ***** válasza:

Nem is kérdés Simsont.

Többet megy, erősebb konstrukció, meg úgy egyáltalán az egy motor, a Babetta meg egy pedálos moped.

Amúgy előbbi 2,5 a másik 1,5 liter körül van van.

2015. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Technokol Rapid ***** válasza:
Mindkét motor egy-egy darab öreg, elhasznált, idejétmúlt kakaó. De a Tabletta legalább vicces...én biztosan azt venném. :D
2015. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
egyiket se, vegyél motort ne ilyen förmedvényt. Egy robogó is többet ér mint egy akármilyen simson, robogóra ráülsz és mész vele, nem kell baszogtatni.
2015. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%

Egyértelmű hogy Simson és inkább S51 mert az tuningolható és van hozzá tonnányi alkatrész.Kezdő motornak tökéletes megtanulod hogy kell kezelni, szerelni.

Utolsónak meg : a robogó NEM motor !!!!

2015. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Technokol Rapid ***** válasza:

Mindenkivel egyet értek valamilyen szinten. Se robogót. Se ilyen kelet Német sz*rt nem vennék. A robogó valóban nem nyújt nagy élvezetet. A Simson meg egy öreg, gyenge és nagyon bajos "motor". És mindkettő bődületesen ocsmány. Ha 50cc akkor minden képpen valami Am6 blokkos motort vegyél. Azok közül ha kifogsz egy ép állapotút nem kell rá sokat. Költened. Nekem SX 50-em volt. Kellett bele egy Aksi...olajcsere...meg meg kellett hegeszteni a Rezót. (kilyukadt...nem tudom, hogy :D )

Utána csak tankolnom kellett. Remélem segítettem. Sok sikert a motor vásárláshoz! Széles utat, gumifákat (nedves p*nákat)!

2015. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tonnányi alkatrész biztos hogy van, csak egy a gond vele, mégpedig az hogy utángyártott taiwani vagy kínai, esetleg indiai szar az egész, nincs gyári és ezáltal a simson elveszti azt a kis "erejét" is ami volt neki. Lehet akármilyen utángyártott alkatrész, a gyárit meg se közelíti. Ezt két esetben tapasztaltam, egyik a motoron volt, vettem rá utángyártott hengert ami elég drága volt, nem ment a motor úgy mint előtte, meguntam, megrendeltem a gyári Rotax hengert, rákerült és feltámadt a motor, mésik eset az Alfa-ba a szerelő rábeszélt hogy nem kell a gyári Brembo féktárcsa és betét, van utángyártott olcsóbban, belerakta, szart nem ért az egész, leszedettem, rákerült a Brembo és láss csodát, olyan lett mint mikor a szalonból kihoztam.


Ha a robogó nem motor, akkor mi? Én úgy tudom hogy robbanó motor álltal hajtott dolog. Ha munkába járáshoz kell, akkor a létező legjobb megoldás a robogó mert nem kell vele szopni mikor beadja az unalmast a kiváló alkatrészek miatt, nem füstöl, nem kell buzerolni a váltót városban és nincs az az idétlen hangja. A tuningolt simsom meg inkább nevetség tárgya mintsem ízléses dolog. Én olaszországban egyetlen simsont sem láttam pedig ott éltem évekig, viszont a kis 50-es robogók meg az 50-es gyorsaságik úgy hasítottak Rómában hogy az autókat állva hagyták.

2015. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én babettás vagyok. :)

Tetszik hogy pici könnyű és egyszerűségével nagyszerű.

A Simson erős és erős embereknek való. Ha naponta több 100 km-ert kell megtégy akkor simson ha csak városi kis utak akkor babetta. Egy jó babetta 1 tankkal 140 km-ert megy ha rossz akkor 100km. ~1000-1500 ft

2015. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!