Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wartburg 1.3 rol mi a velemeny...

Wartburg 1.3 rol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Johet hideg, meleg, tapasztalatok stb...

2015. aug. 3. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 6-8 éve kinyírtam egyet. Céges kocsinak használtuk és hiába könyörögtünk rendes autóért csak igérgetés volt. Ku.va ciki volt, meg szar, minden brigádnak rendes kocaija volt csak mi járton egy szétrohadt azarral. Utáltam. Aztán egyszer hazafele 3. padló. Felforg a víz háromszor után tudtuk tölteni de elfogyott. Az utolsó 10 km anélkül volt, vagy ami maradhatott benne de anyámék előtt megálltam és okádta a füstöt a blokk, mert kiolvadt a szimering vagy valahol kifolyt az olaj és a ventilapát rászórta az motorra. Többé nem berregett. Egy nap pihiztünk következö nap mehettem a kereskedésbe egy berlingoért.
2015. aug. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jó kocsi, ha csak az udvaron akarod nézegetni, ha menni is akarsz vele akkor a nagy melegbe vigyél magaddal pár kanna vizet, mert előszeretettel szokott felforrni.
2015. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem vészes autó, ha annyira szarok lennének nem járna még a mai napig elég sok a 3 évig tartó gyártás és a kevés darabszámhoz viszonyítva. Törődni kell vele, a kuplung sokszor megadja magát, az olcsóbb utángyártottak nem érnek sokat. Egy Sachs kuplungszett viszont megoldja a problémát.
2017. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!