Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a OPEL...

Mi a véleményetek a OPEL ASTRA G Viva 1.2-16V-ról? Tényleg olyan, mint egy újkori Wartburg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm, van 1,2-es G Astra??? Azt hittem az 1,4 a legkisebb abból is...de ha van is, szerintem elég gyér lehet
2011. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lefordítom az első válaszoló válaszát:

"Az autó az 2.5 litertől kezdődik. Az 1.2-es astra nem autó, közútra pedig életveszélyes"


Jók az 1.2-es astrák, viszont nem versenyzésre találták ki őket. Ez az újkori wartburg dumát pedig azok találták ki, akik 30 éves két literes német bontószökevényekkel járnak.

2011. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tévedsz kedves második válaszoló! Nekem pl egy 1,4es F Astra van a garázsban. Szeretem, imádom. Nem egy versenyautó, de elvisz ahova kell és a fogyasztása is megfelel. ;)
2011. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az "elég gyér lehet", és az "F astrám van" duma alapján elég tapasztalt autós lehetsz...
2011. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,azért nem Wartburg,de szerintem kevés az 1,2-es motor,mert nehéz az autó.Nekem 80lovas 1,7cdti motoros G Astrám van,az sem egy erőgép.Szerintem az 1,4-es jobb választás.
2011. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!