Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az olcsóbb új autók közül...

Az olcsóbb új autók közül melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szabad újat venni, mert egyből veszít az értékéből, viszont nem akarok hónapokig vadászni használtakra, aztán kifogni valami hibásat, és kínlódni vele. Az újjal legalább ez kisebb eséllyel fordul elő.


Olcsóra meg azért gondoltam, mert nem vagyok nagy autóhasználó, leginkább csak hétvégeken megyek vele, hétközben csak alkalomadtán, ezért felesleges nekem egy sokmilliós autó.


Szóval az olcsók közül mit ajánlanátok? Ilyenre gondolok, hogy pl. Suzuki Splash-t érdemes-e venni, vagy akkor inkább Dacia Sandero-t vagy valami egyéb márkát?


Előre is köszi a tippeket.



2015. aug. 2. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ezek közül Clio Campust vennék: az a kora miatt van a legolcsóbbak között, nem legolcsóbbnak lett tervezve. Tágas, normálisan néz ki, igaz elhaladt felette az idő.
2015. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!