Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az olcsóbb új autók közül...

Az olcsóbb új autók közül melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szabad újat venni, mert egyből veszít az értékéből, viszont nem akarok hónapokig vadászni használtakra, aztán kifogni valami hibásat, és kínlódni vele. Az újjal legalább ez kisebb eséllyel fordul elő.


Olcsóra meg azért gondoltam, mert nem vagyok nagy autóhasználó, leginkább csak hétvégeken megyek vele, hétközben csak alkalomadtán, ezért felesleges nekem egy sokmilliós autó.


Szóval az olcsók közül mit ajánlanátok? Ilyenre gondolok, hogy pl. Suzuki Splash-t érdemes-e venni, vagy akkor inkább Dacia Sandero-t vagy valami egyéb márkát?


Előre is köszi a tippeket.



2015. aug. 2. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elgondolkoznék egy Astra J-n is, most hogy jön az új generáció, elég olcsó a J.

Vannak ilyen akciók:

[link]

[link]

2015. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól néz ki, csak az én felhasználáomhoz kicsit drága. :)
2015. aug. 2. 17:55
 3/11 szántóvető ***** válasza:
100%

jól látod,az új autó előnye hogy gond nélkül autózol évekig,az évenkénti 1 szervizt meg ki lehet bírni.itt nézegetheted az autók árait,tanácsot nehéz adni mert sokféle szempont alapján lehet választani.

[link]

2015. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A fő szempont számomra az, hogy a legolcsóbb újautók közül a legmegbízhatóbb legyen.


Megnéztem a linket, köszi, és rendeztem növekvő ár szerint. Arról érdekelne szakértő tanács, hogy pl. az ott látható olcsók közül melyik felé érdemes tendálni:



Citroen C1 1.0i Spot

Dacia LOGAN 1.4

Fiat Panda 1.2 8V Classic 69 LE

Renault Twingo 1.2 60 LE Premiere

Citroen C1 1.0i Spot

Dacia AMBIANCE 1.4

Toyota Aygo 1,0 VVT-i Aygo 68 LE

Suzuki SPLASH 1.0 GC (AC)

Kia Picanto 1.0 LX 3 ajt.

2015. aug. 2. 18:10
 5/11 A kérdező kommentje:

A második oldalról:


Renault Clio Campus Premiere 1.2

Skoda Citigo Active 1.0 MPI 60 LE

Toyota Aygo 1,0 VVT-i Aygo Cool 68 LE

Renault Thalia Premiere 1.2 16V

Renault Twingo 1.2 60 LE Expression

Renault Clio Campus Premiere 1.2

Dacia MCV LOGAN 1.4 öt szem.

Renault Twingo 1.2 16V 75 LE Expression

Dacia LAUREATE 1.4

Skoda Citigo Active 1.0 MPI 60 LE 5 ajtós



Ha bármelyikkel kapcsolatban tudtok mondani valamit, hogy melyiket ajánlanátok és miért, azt előre is köszi.

2015. aug. 2. 18:13
 6/11 szántóvető ***** válasza:
100%
néhány gondolat:ár-méret viszonylatban a dacia a nyerő.a kia-ra 7 év gari van.az ezres motorok elég gyengék,amint látod 70 LE körül vannak.1-2 autó árát keveslem,lehet hogy nem naprakész a honlap.
2015. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Opel Corsa, Adam?
2015. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A splash-t már nem árúlják szerintem, viszont nemrég beultem egy kis toyota aygoba és fantasztikusan olcsó.
2015. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Érdekes az Aygo eleje. Az opel adam ára 4 millió felett van, ha jól látom, ami kicsit már sok arra, amire nekem kellene. A Dacia-t én is néztem, hogy az árához képest méretben jobb, mint a konkurencia hasonló áron. A megbízhatóságáról viszont nem tudom, milyen.
2015. aug. 2. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerosi korben van nehany Dacia, meg nem hallottam, hogy lett volna problema veluk.
2015. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!