Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 felújított kormánymű...

Petya183 kérdése:

Golf 4 felújított kormánymű vásárlás boltból vagy inkább bontott felújítása?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes? Vegyek az unixtol egy felújítottat vagy inkább vegyek egyet bontóba és azt küldjem el felújítani? Unixnál 104ezer a felújított fogas léces(bár nem tudom hogy ez gyári vagy utángyártott e) nekem kb 70ezer a kedvezmény miatt, vagy vegyek bontóba 20 ér és küldjem el felújítatni 40ezerert? Unixos megbízható? Melyikről mit lehet tudni? A mostani felújítása nem kivitelezhető mert max 1 napig nem használom a kocsit és a felújítás meg a posta több nap
2015. júl. 31. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy utángyártott, csak gyári beszállító, de lehet tévedek. Igazából én csak arra figyelnék, melyik mennyi garanciát ad. Ha jól értem a Unix feljújítottat ad, magyarul ugyanaz mint ha te újíttatnád. Talán még ugyanott is csináltatja. A lényeg hogy ne kapu garancia legyen.
2015. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanit felújíttatni lehet olcsóbb lenne.
2015. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Vennék egy bontottat, azt beleraknám. Csá! Ingó vagyon öreg kocsi, szorítsd le a költségeket. A kormánymű, ha nem folyik, akkor jó. Persze lehet más hibája is, de nem jellemző. Szerintem kár ezt túllihegni.
2015. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az olaj folyik ezért csere és ennél.ez típus hiba mi a garancia hogy a bontott jobb lesz?? Az is lehet hogy az még rosszabb

Köszönöm a válaszokat át gondolom

2015. júl. 31. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, megveszed a bontottat, lehet jó lesz 1 hónapig. Én az eredetik újíttattam fel 5 év garanciával, nekem is folyt. Elöször havonta 1 deci, amikor már 2 naponta Volt ennyi, akkor szedtem ki.


Ha meg felújíttatod, akkor mindegy hogy bontottat újítasz fel, vagy veszel a unix-tól felújítottat, mert ök is a használtat , újítják fel.

2015. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én F astrába vettem bontottat. A bontóba a szerelők 2 óra alatt kiszerelték egy másik autóból és oda adták nekem 12 ezerért. Garanciát nem adtak rá, mondták hogy működő képes mert átnézték, szerelő ismerősöm is mondta hogy jó, be is szereltük 1 évig nem is volt baj vele, aztán ugye megint elkezdett csöpögni a rendszer, ekkor a szerelő haverom az új munkahelyén ami nagyon jól felszerelt műhely meg ott külön alkatrészek felújításával is foglalkozott egy csapat oda szépen elvitte 2 nap alatt nagyon pipecül megcsinálták ez közel 25 ezrembe került, de azt nézve a cég adott rá fél év garanciát a bontóból szedettet elég j áron megkaptam, vehettem volna 50-60 ezerért gyár által felújítottat vagy 70 ezerért utángyártottat amiről sokan lebeszéltek mert állítólag hamarabb fáradnak.
2015. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sensei hol adtak 5 évet? A legtöbb garanciát adó céget én csak Pesten találtam 40ezerert. Ami 1ev, de most utána jártam 82 ezerért Unix tud hozni Újat a gyári beszallitotol, remélem minden jó lesz vele mert ezen gondolkozom. De az ott dolgozó kolléga sem tudta megmondani 100%ra hogy ez új gyári e csak azt hogy a gyári beszallitotol jön és hogy szerinte az.


F Astraba én 12 ezerért vettem kompletten mindennel együtt és nagyon jól működik már 4 éve igaz a szivattyúnak van hangja de még tekerni rendesen ;)

2015. júl. 31. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello, lehet tévedek, és keverem a német cégekkel, akik az ABS-vezérlőre adnak 5-7 évet., lehet már rosszul emlékszem és itt is csak 2 volt.


Igazából nem tudom hol csinálták, mert kis faluban laktam még 2006-ban volt az eset, kiszedtem, megkérdeztem a helyi szerelőt, hogy mennyiért tudná csináltatni, mert nincs időm szaladgálni pest környékére. Azt mondta 70 ezret mondtak neki, mondtam akkor tárgytalan mert 22-ezerért el tudok én is menni 100 km-t.


Fél órán bellől visszahívott, hogy úgy látszik a szabadpiac műkédik, mert 55 -lenne. (hogy ő vagy a partner engedett nem deről ki soha).

De azt sem tudom már hogy a partner ki volt. Viszont a szivattyú kicsit nekem is morgott, de sztem még kb majdnem 100 ezret tettem bele mielőtt eladtam. (corrado volt)

2015. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!