Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 ezer forintért derbi...

150 ezer forintért derbi senda-t vagy aprilia rx 50-et vegyek? Vagy még milyen motort ajánlotok ennyiért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd amelyikhez több az alkatrész.. Mert ha valami tönkremegy és kevés az alkatrész a gatyád is rámegy..
2015. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én aprilia parti vagyok
2015. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Technokol Rapid ***** válasza:
Volt már Derbim is és Apriliam is. A Derbin mindig tönkrement valami. Olyan volt mint egy rossz simson. Végül az eredi vételárához képest 165 ezer forint minusszal adtam el. Az Apriliamon soha semmi nem ment tönkre. Ajánlani tudom az RX-et.
2015. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még nemtudom milyet veszek de az aprilia nekem is bejös. Amúgy mennyivel megy egy ilyen gép, és mennyit fogyaszt?
2015. júl. 31. 11:38
 5/7 Technokol Rapid ***** válasza:
KB. 80 körül lehet a vége. De ez változó. Ahogy a fogyasztása is. nálam 3 litert evett de lehet, hogy egy nyugodtabb stílusú embernél elmegy 2-vel is.
2015. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez jó? [link]
2015. aug. 1. 11:44
 7/7 Technokol Rapid ***** válasza:

Mi ez a "supermoto szett" ezekkel a hurka gumikkal? :D

Minden csak nem supermoto szett. Amúgy ennyi pénzért szerintem simán jó. Megveheted. Alkudj belőle. De ez a gumi ez egy vicc...főleg az első...se terepre se országútra nem jó :D

2015. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!