Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 75 ezer forintért milyen...

75 ezer forintért milyen robogókat ajánlotok? Linkelnétek párat amit szerintetek érdemes lenne megvenni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igazából A-ból B-be eljutásig használnám, nem kirándulgatnék vele csak városon belül:)

Szóval az elvárásaim: léghűtéses, 50ccm, és a szokásos hogy ne fogyasszon sokat.

én ilyenekre gondoltam: Malaguti f10, Yamaha jog, Honda dio, Piaggio zip, typhoon, sfera

Azért írtam hogy linkelnétek-e párat, mert nem igazán konyítok a robogókhoz.

előre is köszi!;)



2014. márc. 29. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy négyütemű gép,lehet hozzá könnyen alkatrészeket kapni,érdemes lenne megnézni.


[link]

2014. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Malaguti F10, Yamaha Jog. Ebben az árban ezeket éri megvenni.
2014. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ, azt elfelejtettem írni hogy 2 üteműben gondolkodom!

ez jó vétel lenne?

[link]

2014. márc. 30. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz a linked.

Kétüteműben érdemes a vízhűtéseset venni, de ennyi pénzből szerintem csak léghűtésest tudsz venni.

A 4t annyival jobb hogy tovább bírja mint a 2t igaz kevesebbet pörög,viszont nyomatékos minden fordulaton,keveset eszik ,nem kell drága adalékokat venni a benzinhez,a gyertya tovább bírja,nem olajozod a kipufogót a gyertyát a keverék miatt,a fogyasztása is sokkal jobb a 4t-nek,viszont egyetlen egy hátránya van hogy nem megy valami gyorsan.Ha gyors gépet akarsz akkor érdemes elgondolkodni legalább egy S1-es kiegészítő vagy sima A1-es jogsin és venni nagyobb ccm-met.amúgy a négyüteműekről még kihagytam hogy megbízhatóbbak mert nem pörögnek így kevésbé kopnak az alkatrészek is.

2014. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ezt akartam linkelni:

[link]


eddig bizonytalan voltam a 4 üteműekkel szemben, de most már akkor olyanokat is nézegetek, köszönöm! :)

2014. márc. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!