Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót vennétek meg...

Ti melyik autót vennétek meg az alábbi kettő közül? Indokoljátok meg.

Figyelt kérdés

Első saját autóm lenne, 10 éve van jogsim, pesti vagyok, nincs gyerek.


[link]


[link]



2015. júl. 29. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nézd a futása mind a kettőnek ordas nagy kamu.


A kombi Mazdában az évi 10e ... Természetesen mivel külföldi teljesen ellenőrizhetetlen.


A Golf meg egy anomália, amíg német volt addig évi 30e-t futott, az utolsó 9 évben (mióta nincs vezetve a szervízkönyv - haha) meg 6e-t?


De ezzekkel még együtt lehet élni ilyen árkategóriában. El kell menni, meg kell nézni őket. Bár én nem szeretek kereskedőtől autót venni.

2015. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A mazdát a kilométer óra állása a lóerő és a márka miatt
2015. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 folyt


de gyanús hogy vissza van tekerve az óra

2015. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Nézd, az biztos hogy 17 éves Golfot nem vennék. A Mazda se annyira szimpatikus, de inkább azt ha már...
2015. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mazda elején tuti, hogy törve volt. Kereskedő közelében levegőt se vennék amúgy, nemhogy autót!


A Golf pedig 17 éves, azt se venném. Szerintem gyűjts még és vegyél valami jobbat, később! Mertt ilyen autót hiába vennél olcsón, később csomót kéne rá költeni.

2015. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mazdába az a 140.000km jó lesz 240.000-nek is:D
2015. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néhány tavaszi-őszi óraátállításon túl lehet mindkét járgány, bár a Mazdáról még inkább el tudom képzelni, hogy valós, vagy ahhoz közelítő a kilométerállás.

Mindenesetre, ha ebből a kettőből kellene választani, akkor inkább egy Astrát vennék. :-))

2015. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!