Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megengednéd, hogy a 17 éves...

Megengednéd, hogy a 17 éves fiad egy 3éves bmw 550xd-t kapjon?

Figyelt kérdés

Autót a nagyszülők akarják neki adni, ők 3-4 évente cserélik kocsit.(tankolás és szervizelést is fizetnék)


Nem tudom mit csináljak ha nem engedem meg akkor fiam és a nagyszülők is megharagszanak rám, de félek ha megkapja balesete lesz mert túl erős.


Én valami egyszerűbb autóra gondoltam 8-10 év körüli toyota vagy mazda, mert én csak ezt tudnám megvenni és szerintem egy 130-140le kocsi is bőven elég lenne. Nekem is csak egy mazda6 van ami 136le.



2015. júl. 21. 23:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
#5: "Miért ne engedném meg, ha jól, és biztonságosan vezet" egy 17 évesnek honna van rutinja? "jól vezet" mj: 30 éve nemzetközizem, de nem merném leírni-jól vezetek! Hány 20 éves felcsavarodik a fára?? Diszkós baleset...
2015. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Meg, de csak ha nekem is vesznek egyet :)
2015. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 veterán vas ***** válasza:
10%

Eddig nem mondtad, hogy van egy 17 éves fiad, és azt sem, hogy a nagyiék autót akarnak ajándékozni. Most mégis tőlünk vársz véleményt ebben az ügyben?

Gondolom, sem a felelősséget nem mered vállalni, sem ütközőpont nem akarsz lenni......


Gratulálok kedves "szülő". :(

2015. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kamu kerdes.
2015. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
#13-14 (Y) így igaz-kamú-melegvan, unatkozik a kérdező!
2015. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem gáz,én a 13 éves fiamnak,motor helyett vettem meg a BMW 540i-t és már az első 10km alatt úgy megszokta,hogy simán driftel vele a körforgalomban,minden alkalommal ha körforgalomba ér csak driftel.Neki is kényelmesebb így bejárni a suliba és nekem is jobb hogy nem nekem kell vinnem őt.Igaz a 7. es osztálytársai irigyek,de ilyen ez a világ.
2015. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 veterán vas ***** válasza:

Ha így haladunk, nemsokára jelentkezik egy apuka, aki csak azért vett egy VW buggyt, hogy a gyereke, már az óvoda homokozójába tudjon rodeózni.


Jóemberek, tényleg menjetek árnyékos helyre..... :)

2015. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 veterán vas ***** válasza:
Hagy, a kedves papa a polgármester (Polgár Jenő :D )és csak azért építtetett néhány körforgalmat, hogy a pici fia tudjon gyakorolni. (szegény tavaly megbukott driftelésből, most egész nyáron a pótvizsgára készül a bömösével).
2015. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
550xd nem létezik. M550d létezik. Nagyon nem mindegy, hogy egy erős motorral szerelt utazóautó vagy egy utcai versenyautó.
2015. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Miért nem voltak nekem ilyen nagyszüleim?...

De nem baj, így még életben vagyok.

Azok a nagyszülők nem a te szüleid hanem a párodé, igaz?

Hát nehéz ügy, de figyelj annyiféleképpen meg lehet halni, még autó nélkül is hogy ihaj, miért ne élne ezzel a lehetőséggel a fiad? Az az autó amúgy nagyon biztonságos.

2015. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!