Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet e ugyan az a festék két...

Lehet e ugyan az a festék két autón?

Figyelt kérdés
Két napja meg kerestek a rendőrök hogy állítólag össze törtem egy autót és hogy még szem tanú is van de tudomásom szerint én nem csináltam semmit meg más se volt az én autómmal és rá fogták egy sérülésre az autómon ami már ott van több éve erről van is bizonyítékom de tudom hogy a városba van egy ugyan ilyen típusú színű és még a rendszáma is majd nem meg egyezik két szám eltéréssel igazából az lenne a kérdés hogy ha festék mintát vesznek lehet e ugyan az a festék
2010. márc. 5. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha még nem volt festve,és gyári szín természetesen ugyanaz tipus lehet ugyanaz a festék!

pl: 2 suzuki kb egy korú,és piros !

2010. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mercinél pl kódra mennek kikevernek neked 20 évvel ezelőttit is. A laborba ha nagyon ranaszkodsz hozzá a sérülés időpontját is meg tudják allapítani, de akkor ne kapard meg tisztítsd mert ha nem is te voltál akkor is te leszel a hibás.
2010. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Off: hallottál az egybeírásról? Nagyon idegesítő ha mindent külön írsz...
2010. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsoda?
2010. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsoda, hát a kérdező: meg kerestek, össze törtem, szem tanú, rá fogták, majd nem...
2010. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
észre se vettem :) :D
2010. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látod, akkor ne kapd fel azonnal a vizet :)
2010. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem a helyes írással kéne foglalkozni csak egy kérdés volt
2010. márc. 7. 06:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!