Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ladát valóban sokat fogyaszt...

A Ladát valóban sokat fogyasztanak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert új autót szeretnék /használtat/ és kinéztem egy teljesen felújított 2101-est elég jó áron. Egyedül az tart vissza, hogy sokak szerint a Zsigulik sokat fogyasztanak. Mégis mennyit?


Itt van amúgy az autó:


[link]


Elég igényesnek tűnik, az ára is tökéletes. Egyedül ez a fogyasztásos dolog tart vissza...


2015. júl. 14. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40 évig :D hóóógyne,aljuk szeret rohadni a ladáknak
2015. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem egy 2106-os van 250ezer km futással. Nekem 7.2re jön ki a az országúti fogyasztása. Városban 9-10l. Ez így soknak hangzik. De a szerviz költségeken vissza hozza az árát. Amíg mondjuk egy kuplung tárcsa és szerkezete egy Ladán 18ezerből meg veszed addig egy másik kocsin simán 30-40ezer.és mindjárt van mit beletankolni a kocsiba
2015. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ősztől kaphatsz olyan Ladát,ami most gurult ki a gyárból.Na ezek már keveset fogyasztanak.
2015. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De azok gondolom modernebb kinézetűek, amiket ősztől kapni lehet. Én egy "klasszikus" kinézetű Ladát szeretnék, mint a 2101-es és 2107-es közötti típusok.


Na meg ez az új Lada gondolom legalább 2-3 millió lesz, mint amennyi általában egy zsír új autó minimum ára. Ennyi pénzem nincs, a közeljövőben nem is lesz és amúgy sem akarok 1 milliónál többet költeni kocsira. Vadiúj kocsi vételén soha nem gondolkodtam, egyértelműen csak használt autóén...

2015. júl. 18. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!