Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ladát valóban sokat fogyaszt...

A Ladát valóban sokat fogyasztanak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert új autót szeretnék /használtat/ és kinéztem egy teljesen felújított 2101-est elég jó áron. Egyedül az tart vissza, hogy sokak szerint a Zsigulik sokat fogyasztanak. Mégis mennyit?


Itt van amúgy az autó:


[link]


Elég igényesnek tűnik, az ára is tökéletes. Egyedül ez a fogyasztásos dolog tart vissza...


2015. júl. 14. 23:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

* LadáK


Bocsi :)

2015. júl. 14. 23:01
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a lada nekem kell!
2015. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, 8 litert bevágják ha óvatosan is mész.
2015. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Ember, ez az auto 2x annyi idos, mint te lehetsz... Biztos vagy benne, hogy felkeszultel egy veterannal autozni?
2015. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon bejön. :) Ráadásul nem is kerül millióba, mint a többi tip-top OT Lada.

/Akármilyen tiszta, rendezett és még OT vizsgás is, még akkor sem ér 1 milliónál többet szerintem egy Lada sem. Mondom ezt úgy, hogy imádom őket.../


De így viszont akkor nem lesz Lada, ha ennyire éhezik a benzinre. :(

2015. júl. 14. 23:32
 6/14 A kérdező kommentje:

39 éves a kocsi, nálam pedig csak 8 évvel idősebb...


Egyébként miért kéne rá ennyire felkészülni? Nem a vezethetősége tart vissza, hanem a fogyasztása. Ha nem zabálná a benyát, akkor simán bevállalnám. Ez az egyetlen dolog, ami visszatart tőle.



Illetve talán még az, hogy nagyon szemezgetek a pizzafutár állással is /érdekel a futárkodás, sofőrködés, de olyan munkát nehéz találni, ahol céges autót adnak/, amihez saját autó kell. Gondolkodom még, hogy ez esetben lehet, hogy a szomszédom leamortizált 3 ajtós Swiftjét kéne megvennem 200 ezerért, aminek kicsit rohad az alja/oldala és akkor felesleges is lenne olyan kocsit vennem, amit féltenék. Mert az tuti, hogy ezt a jó kis Zsigulit nem fognám be napi 150-200 kilométereket pizzát szállítani... Szóval ha ebbe az irányba megyek el, akkor felesleges még egy autó, amit szinte csak babusgatok és beindítom heti egyszer. Talán ez a másik indok, ami visszatart ettől a Ladától.

2015. júl. 14. 23:41
 7/14 anonim ***** válasza:
ladát nem tudom mennyire szokták gázosítani mondjuk,bár gázosítással veszít az erejéből az amúgy sem túl izmos motor... :/
2015. júl. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a ladát 7,3 tól fel felé számolhatod a fogyasztását ! 2105 ösöm 7,3 , ha 70 ezek, 90 nél 8l, autópályán 9,3 de ott nem 130 volt a sebesség!
2015. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha lada érdekel akkor adok elérhetőségeket , jobb áron és több lehetőséggel! ezt a kocsit nagyon soknak találom!
2015. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem sok az. Húzza az még 40 évig
2015. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!