Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy B6os 2. 0 PD Tdi...

Van egy B6os 2. 0 PD Tdi passatom,140LE,320Nm nyomatékkal,2007es,195ezer km-el. Miért van az, hogy két ismerősöm, akiknek szintén ilyen van vezette és mindkettejük szerint sokkal jobban húz az övék?

Figyelt kérdés
Gyári adat szerint 100on 10,1 alatt van fent, én mertem androidos 0-100programmal és 11,7 volt a legjobb. (esp, klíma ki volt kapcsolva, kevés benzinnel) az utat oda vissza megtettem, hogy ha emelkedő lenne benne ne azért legyen több az idő, mindig ekorul volt az idő.
2015. júl. 11. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:
(bocs a szoismetlesert,telon nehéz atlatni mit is írtam :D)
2015. júl. 11. 19:44
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzatennek,hogy az övék 2005,illetve 2006os passatok, az enyém részecske szűrós,övék nem. Nem tudom lehet e emiatt,bár a gyari adathoz képest a gyorsulás sem az igazi.
2015. júl. 11. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is a számadat a lényeg, hanem amit az ismerőseid mondanak, valószinüleg ők jól érzik az övékből átülve.

Ezer dolog lehet, amiért egy turbódizelből elszöknek a lóerők. Irtad, hogy a tied részecskeszűrős, lehet az tele van korommal, és lefojtja a motort. Aztán lehet a turbó is elkormolódva, de ez nem valószinű, hiszen van koromszárőd. Viszont lehet el van repedve a vákumcső, ott is elszökhet az erő. Az is lehet, hogy sokat van használva városban, és egyszerűen ellustult (elkormolódnak a szelepek, stb.

Először is, jót tenne neki egy hosszabb út, lehetőleg autópályán jó haladós tempóval. (100+ km-s út lenne ideális). Ha nem segit, akkor jöhet a szerviz. Szerintem nincs komoly baja az autónak.

2015. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!