Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autókat szokták kategóriákb...

Riki08 kérdése:

Az autókat szokták kategóriákba sorolni mint pl. alsó közép kategória meg hasonlók. A BMW E90 az melyik kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ha minden igaz felső középkategória.
2015. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felső-közép, mert az az 5-ös BMW lenne (E60). Ez olyan közép-közép kategória lenne, de ilyen nem létezik szóval egyszerűen csak középkategória. Kicsit furcsán, átlagosan hangzik, de ez az. Hozzá szokták rakni, hogy prémium középkategória, hogy azért vegyék az embereke a lapot, hogy nem egy Astra.
2015. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös szerintem az simán felsőkategória, de lusta vagyok ráguglizni :D
2015. júl. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-öst szokták a felső középkategóriások közé sorolni, a 3-ast csak simán a középkategóriába.
2015. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szaknyelven Golf/kompakt kategória


A 7 a közép felső

A 5 a közép

2015. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Húha, érdekes hogy nincs 2 ember aki egyformán tudja.

Szerintem: 3mas BMW középkategória, 5-ös felső közép, és a 7-es az felsőkategória (de nem luxusautó, mint ahogy sokan titulálják, legfeljebb egy full extrás 760-ast lehet luxusnak mondani).

2015. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kategóriát nem az ár határozza meg hanem a méret.


Egy full extrás Fiat 500SX ugyanaz a kategória mint a Dacia Duster

2015. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit nem lehet ezen érteni. Aki veszi a fáradtságot és rákeres legalább az interneten, annak a számára világosan ki fog derülni, hogy a 3-as a középkategória. Az 1-es az alsó közép. A szakértők meg úgy hivatkoznak rá, hogy compact executive car. Mi is az. [link]
2015. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!