Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót válasszak?

Milyen robogót válasszak?

Figyelt kérdés
Lassan 14 leszek és szeretném majd letteni az AM kategóriás jogsit. Milyen robogót lenne érdemes nekem venni? Leginkább suliba menésre használnám ami kb. 1-1,5 KM meg nagyimékhoz ami meg kb. 15 KM. Nem muszáj hogy nagyon gyors legyen 70-60 km/h elég nekem.50ccm-es legyen és ne fogyasszon túl sokat olyan közép kategória. Ára pedig 100 ezer alatt gondoltam.

2013. szept. 8. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kekeckedésből mondom, de én biztos nem járnék robogóval ilyen közelre mint neked a suli. Gyalog is 10 perc körül lehet, nameg bringával is mehetsz.
2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal felemelték az AM kategória korhatárát 16 évre.

Hova akarsz te száguldozni AM-es jogsival mikor a korlát 40km/h? :)



1. válaszoló:

15km kicsit sok lenne (időben) gyalogolni és oda-vissza az a 30 már ki is készíthet.

2013. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam hogy ne vegyen robogót, de a kérdező írta hogy legfőképp a suliba járás véget kell neki, arra pedig én luxusnak találnám és a robogó is mindig hidegüzembe menne

Persze a 15-km-re már jó azzal nincs bajom

2013. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. Suliba járásra nem lenne célszerű robogót venni.
2013. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi felcseréltem a kettőt leginkább nagyimékhoz kellene de lehet suliba is azzal járnék.Léci valami robogó tipusokat mondjatok.Köszi
2013. szept. 9. 15:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja lemértem időbe ha gyalog megyek 25 perc normális tempóba szóval lehet hogy kicsit messzeb van a sulim mint amit mérte
2013. szept. 9. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én valami márkásabbat néznék

2013. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!