Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?...

Milyen autót ajánlotok? Szempontok lejjebb!

Figyelt kérdés

1.6-os benzines 16V

ferdehátú 3 vagy 5 ajtós

1,2 milla körül

max 8 literes átlagfogyasztás

nemtúl drága alkatrészek

2001-től ne legyen öregebb


Főleg márkák és típusok érdekelnek, nem konkrét hirdetésekre gondolok. Köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 3. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Focus nézesd át. Ha jót fogsz ki nem lesz vele bajod (bár ez az összessel ígyvan sajna)

Én a 200ezredik kmet tekertem bele mindenféle probléma nélkül.

2010. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
opel astra g
2010. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem is fóka(focus) de a 4-es golfok is jók döndzsd el
2010. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Corolla v Civic
2010. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Opel Astra G szerintem eléggé megbízható, a fogyasztásáról sem hallottam még hogy 8-tól több lenne, az alkatrészek elég olcsók hozzá. Más kocsit nem nagyon tudok ami megfelelő lenne a szempontjaid alapján, esetleg néhány Volkswagen Golf, bár abba már kicsit drágábbak az alkatrészek és nyűgösebb autó. A Focus-at meg nagyon ki kell fogni belőlük ajó állapotút mert ha sz.rt veszel fizethetsz mint a katonatiszt súlyos 10 ezreseket! Remélem segítettem!
2010. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
nem akarok offolni, meg helyesírás miatt pampogni, de ezt a "döndzsd"-öt ugye nem gondoltad komolyan?
2010. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Opel astra G!!! legjobb
2010. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a G Astrát.Ecotech motoros,sok elektronikus problémával.Nálam legalábbis.4 év alatt kb:200E ment rá ezekre.
2010. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
G astrát tényleg nem vennék. Hallottam már róla annyi rosszat hogy kiábrándítson belőle. Focus pedig most van nekem, hát én egy sz.rt fogtam ki.. folyamatosan motorikus baja van..
2010. márc. 4. 17:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Írtátok a 4-es golfot is, de azokat olvastam róluk, hogy 106LE-höz képest rosszul mennek.. ez mennyire igaz?
2010. márc. 4. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!