Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fedélzeti kamera aksija...

Autó fedélzeti kamera aksija meddig bírja? Általában mindegyik felülírja a videót automatikusan, ha megtelik?

Figyelt kérdés
sima HD 720p re gondolok, 32 gigás kártyával, vagy egy picivel kisebb felbontással ami 12 órát is tud felvenni.

2015. júl. 6. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezekbe nem raknak túl nagy kapacitású akkut, mert arra tervezik, hogy úgy is autóban fogod használni, ahol van tápellátás.

Általában pár perctől fél óráig bírják a saját akkujukról.

Igen, felülír.

2015. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. Van olyan kamera ami nem írja felül?

Parkolás közben is szeretném használni, természetesen otthon nem, csak ha városban parkolok. És ha megtelik, és nem szedi tovább? Remélem nem olyat fogok ki :S

2015. júl. 6. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapban mind felülírja a felvételeket, hiszen a cél, hogy a balesetet közvetlenül megelőző történések legyenek dokumentálva. Az enyémen be se lehet állítani, hogy leálljon ha megtelt a tároló, csak archiválni lehet a kívánt felvételeket.

Az mindegy, hogy mekkora akksi van a kamerában, hiszen ha állandó tápra teszed nem gyújtásra, akkor sose fog leállni, de egyes tipusokban mozgásérzékelés is van, akkor indul a rögzítés, ha megmozdul az autó, és vele együtt a kamera.


Viszont gyakorlatilag szart se ér parkolásnál, csak ha teljesen körbe kamerázod az autót! Ha előre néz, akkor nem látja ha hátul beléd mennek, ha befelé fordítod az utastérbe, akkor meg nem látja az autó elejét.

2015. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En egyszer kezbe vettem az enyemet es mentem vele az utcan es videoztam a tomeget es majdnem 1 orat birta.


Nekem olyan van, hogy egy gombnyomasra elmenti azt a videofajlt ami eppen megy (pl. latok vmi szuperkocsit, megnyomom a gombot es tesz egy lakatot a fajlra) es a nap vegen (vagy amikor eszembe jut) visszanezem es azt az egy fajt nem fogja sose atirni amig le nem veszem rola a lakatot. Amugy felulirja de 32 gigara rengeteg anyag fer ra!


Nem sok ertelme van a parkolos megoldasnak, pont amit elobb irtak. Ha valaki korbekulcsozza az oldalat a kamera meg csak a motortetot figyeli azzal nem mesz sokra. Raadasul ha a tolvajok kiszurjak, hogy kamera van benn meg tobb ok, amiert feltorik a kocsit.

2015. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. de ha fégighúzza valaki az autómat, és ha szerencsém van pont az autó előtt fog elhajtani, akkor a rendszáma rajta lesz.
2015. júl. 7. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahhoz hgy a kamera jol lasson, ahhoz elore kell tenni, a szelvedore. Viszont akkor masok is latjak a kamerat es kedvet kaphatnak, hogy feltorjek a kocsit, hogy kilopjak belole.

Ha pl. sotetitett uveg van hatul es vhogy raszereled az ulestamlara, akkor mar nem olyan feltuno bent a kamera de akkor nem is fog annyit latni, marmint sok belteri felesleget fog felvenni.


Plusz, szerintem az hogy a kocsi megmozdul es a kamera rogzit majd egy auto elhalad a kocsid mellett meg nem bizonyitja, hogy az az auto okozta a kart, nem gondolod? Ugy ertem mire lenyomozod rendszam alapjan hogy hol lakik az illeto es elmesz megvizsgalni a "tettes" autot es ha addigra lecsereltek az elemet, amivel a kart okozta akkor mit csinalsz? Ne erts felre, nem lebeszelni akarlak, de nagyon "szuklatokoru" a kamera ahhoz, hogy minden serulest megorokitsen es a videoval bizonyitani lehessen, hogy ki volt az elkoveto.


Forgalomban mas, mert a kamera latja, hogy neked zold a baromnak meg piros es beledszalad, de parkolasnal okozott karokra nem a legjobbak ezek.

2015. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazat adok, szűk látókörő mind. köszi
2015. júl. 7. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van aki szűk látókörű!

A kamera meg elég széles LÁTÓSZÖGŰ, legalábbis az enyém kb. 120 fokban lát mindent. Kint van a tükör alatt folyamatosan, eddig még nem törték fel érte az autót.

Ilyen felvételeket csinál:

https://www.youtube.com/watch?v=wSuvqXAFkpc

2015. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!