Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 125-ös motort veszek,...

Ha 125-ös motort veszek, rendszámtábla nélkül megyek. A rendőr pedig megállít, elméletben simán járhatok vele? Úgy hogy azt mondom hogy 50es?

Figyelt kérdés
Hiszen olyan papírnak nem kell nálam lennie ami a motorjáról tartalmaz információt, vagy akár át is építhetem hogy eleve 50ccm es de bele teszek egy 125ös motort.

2015. júl. 3. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Én sem vagyok rendőr, fogalmam sincs honnan vetted ezt.


A megoldás marha egyszerű: Tedd le a jogosítványt és hajthatod a szarodat a pusztában. Mi olyan felfoghatatlanul bonyolult ezen?

2015. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Moped megvan. Dolgoztam gcisokat érte meg a szaromért is. De azt vettem észre, hogy a hozzám hasonló csóró gyerekek mindig célpontok voltak csak. Engem sosem védett meg a törvény, akkor se, amikor kellett volna, soha. Az a lényeg hogy nagy legyél, meg sógorkoma meg apám slagja. Akkor tetszerős ez a szar, nevezzük törvénynek. Nekem mondhattok akármit, látom mi folyik itt. A mi pénzünk, és nem a biztonság hajhászása. És ezt gondoljátok át rendesen, nézzetek mögé a dolognak. Nem csak a törvényhozással van baj, de nekem ez már elég. Nem szólgálóink meg védőink vannak, hanem pénzbehajtóink. A kreszt betartottam mindig, valószínűleg ezért nem szóltak egy kukkott se. Igen, volt cobra11 is, de ki áll meg akkor, ha látja hogy "szépnapotiratokatkérnékfelmutatni" helyett egy doboz paprikaspré az üdvözlet, meg nekem ne cirógassa a stukkert meg a dildót az oldalán. Nem a rendőrökkel van baj, de azért jellemzően inkább azokból lesz rendőr, aki "majd én megmutatom hogy ki itt a fajin gyerek" meg azokból akiknek jobban tetszik a rendes munka helyett a tuning skodák meg a húzott opelok kényelmes ülése, és brutális gyorsulása.
2015. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőlködj, túl ostoba vagy te a világ nagy dolgaihoz és a filozófiához.


Az meg senkit nem érdekel, hogy te miért mennyit dolgoztál, tartsd be a törvényt, mint mindenki más vagy ha nem az a te dolgod, de ne sírj ha megcsesznek.


Csak Lázár Jani barátunkat tudom idézni:

[link]

2015. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hozzá ostoba, csak kevés hogy javítsak rajta. Mindenki életén nem tudok segíteni, igy megelégszek azzal ha tudok a sajátomon meg a családomén. Ennek ellenére tisztában vagyok vele hogy mindenki áldozat itt, csak bekajálják ezt a szart, mert tényleg nagyon mézesmázas. Első a suli, kiskapukhoz nekem is jogom van, és majd meglátjuk mi lesz. Szerintem meg úgy lenne helyes, hogy mindenki annyit ért, amennyit el birt vinni magával a sírba. Ez a gyenge kijelentés most itt gyakorikérdéseken névtelenül kapóra jött, de a valósgban a te pofád is éghet, akárhogy is állítod az ellenkezőjét. Te se érzed magad biztonságban, csak eteted magad. Téged boldogít az áramlat ami visz mindenkit, engem nem. A legkevesebb hogy megpróbálom érteni amit művelnek velünk.
2015. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem ég semmim. Azt vezetem, amire van jogosítványom és meg sem próbálok olyat vezetni, amire nincs. És ez igaz az élet minden más területére is.
2015. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!