Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316 Compact,1.8,116 LE,...

BMW 316 Compact,1.8,116 LE, vélemények?

Figyelt kérdés
Második autóm lenne. Egy nem túl erős,de azér' középgyors,fiatalos,sportos autóra gondoltam,amihez azér' alkatrészt is lehet találni,és viszonylag megbízható is. Most nagyon nézegetem a 316-os Kompaktokat,érdekelne egy-két vélemény Róluk.
2015. jún. 27. 18:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
1,5 milláer alig van egy -kettő 😃
2015. jún. 28. 11:49
 12/18 anonim ***** válasza:

Így első gyors keresére 1,5 milla felett van 10 csak MO-n:

[link]


Tény, hogy nem mind compact, de a privát véleményem, hogy a compact annyira randa, hogy ingyen se kéne.


Megnéztem 1 milla körül is őket, hát, mit mondjak, nekem nagyon gyatrának tűnt a felhozatal, ha egy megbízható, olcsón fenntartható darabra vágysz. Nagy mák kell, hogy kifogd. Na meg persze az olcsóbbak mind full fapad edition...

2015. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hátén konkrétan ezeket néztem,csak Tőlem messze vannak.

Egy milla alatt,első ránézésre jónak tűnnek,igaz csak egyik 316-os:


Ennek mondjuk kipufogósor tömítése nem jó:

[link]


[link]


[link]

2015. jún. 28. 14:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van abból kevesebb, aminek megkérik az árát, mert JÓ!! 316 -ost csak nagyon ritkán adnak el. Lehet, hogy meg kell nézni 15 darabot is, mire találsz egy olyat, aminek nincs valami elemi hibája. Na de az meg tényleg milla felett lesz, még alkuval is.
2015. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 13


A 3 linkelt kocsiból csak 1 db 316i (1.8-as motorral). Akkor a 2.0-ás motor is játszik?


A 316 amúgy amit linkeltél tipikus nepper autó. Német friss import úgy tekerve ahogy a nepper nem szégyellte, mert úgysem tudsz utána nézni mennyi vagy ha mégis akkor max. megvárja a következő balekot. Szétült ülés 124e km alatt, hagyjuk már... Ráadásul hiába nepperfotó művek, inkább fényképezte az elejét, amin kb. 30 kavics van - pedig a nepperek nagyon ügyesen fotóznak ám. Ezt ha élőbe megnézed minimum befigyel majd egy tucat körömnyi kavics. A kavicsot a németeknél a sztrádán lehet összeszedni tipikusan. Sztrádaautó évi 10e futással? cöcöcö...

Tovább fokozza a hülyegyerek feelinget a sötétített ablak és a rácsing kupufogó. Rommá padkázott "eredeti bmw alufelni" jobb oldalon.. Én megmondom a frankót nem erre ugranék rá.


A 318Ti annyira nepperfotoshop kis méretben, hogy full lutri, mert a képekről kb. semmit nem lehet mondani. Ill. annak is erősen kamugyanús a futása.


A 320i a leginkább őszinte hirdetés, eleje kicsit sérült, belsejéről nincs kép, de legalább nem hazudik, mint a másik kettő.

2015. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15.


Hát nem tudom,én az ülést a 316-osnál annyira nem látom szétülve,meg kavicsfelverődésnek még csak nyomát sem látom. A jobb első felni is szerintem messze van az agyonpadkázástól,ettől függetlenül lehet,hogy tökéletesen igazad van.124e km-et én se hiszem el,dehát most döntse el az ember,hogy az a jobb,ha odaírja,hogy 300e,vagy 125ezer,de mindenki tudja,hogy a duplája.Amúgy a belső állaptoból kindulva szerintem 250-nél nem sokkal lehet több a futása.


A 318-as nem kereskedős autó,hanem magánszemélyes. Ettől függetlenül lehet benne sumákság.


Amúgy a hármas sorozat játszi,úgy ahogy van,csak touring nem.

2015. jún. 28. 17:29
 17/18 anonim ***** válasza:

sztem a 316 -os törve is volt, pár illesztés igen csak furcsa elöl. Ezeket szerintem el se mennék megnézni. Aminek a belsejét nem fotózzák le az alapból gyanús. Egyébként a második kapott valszeg egy full polírt meg egy belső tisztitást aminek az ára max 30 000 Ft és úgy néz ki tőle, mintha csillivilli lenne, aztán mikor vele 5km -t akkor elkezded látni a gondokat.


Az hogy magánszmélyként hirdet az egy dolog, attól még lehet, hogy elmész vele találkozni és kiderül, h nepper, láttam ilyet nem egyszer.

2015. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 318 100%, hogy nepper. Írja is, hogy most hozta Németországból a kocsit és minden papírmunkát el tud intézni.. Csak a rosszabb fajta, a fekete zugimportos magánszemély, aki kimegy, megvesz valamit ami olcsó de még lábon haza tud jönni, itthon kitakarítja és felpolírozza és eladja.


Azért nincs "több hirdetése", mert még ahhoz is spúr, hogy fizessen 1000 ft-ot és mivel a hahu 1 telefonszámhoz és reghez csak 1 ingyenes hirdetést ad ezért több számon / regről hirdet.


Ez a létező legrosszabb opció, mert egy kereskedőt legalább lehet felelősségre vonni / perelni ha a megszokottnál is nagyobb baj van a kocsival, míg az ilyen huncut neppert nem.

2015. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!