Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316i (E36) compact vélemén...

Sn0wf0x kérdése:

BMW 316i (E36) compact vélemények? 2000-es évjárat

Figyelt kérdés
Van az ismerősi körömben egy nagyon patika állapotú '00-es 316i compact, automata kivételével full extra. Eredetileg kombit néztem, de ennek az állapota nagyon megfogott. Mit a tapasztalatotok jól pakolható a csomagtartó? A nagy hátsó ajtó miatt gondolom igen, csak még azt nem tudom az üléseket mennyire lehet ledönteni? Akinek van ilyen szekere írhatna róla egy pár szó, hátha többet megtudok mint a népítéletből :D

2012. szept. 21. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem 94-es compactom van. Jó kocsi, a csomagtartóra azt mondanám átlagos, de mikor előre hajtod a hátsókat azok sajna a tervezés miatt nemfekszenek le padló szintre. Így nagy dolgokat hiába akarsz berakni, mert kicsit ferdék maradnak az ülések háttámlái. Nekem levan sötétítve a hátulja, és kivan véve a kalaptartó. Ha bennevan úgy szűkösnek tűnik.

Linkeltem egy képet, hogy milyen előredöntve az ülés.


[link]

2012. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Tulajdonképpen 3-as kombit kerestem de találtam egy Compactot ami nagyon patent állapotban van, exclusive kivitel. De ugye 3 ajtó és az M30-ból hozott konzolok gyakorlatilag, viszont ez utolsó szériás 1.9-es de csak 107 lovas. Így azért egész pakolhatónak tűnik. Egyébként ahogy beültem a hátsó ülésbe, meglepődve tapasztaltam, hogy egyáltalán nem kellett összehúznom magam, csak a beszállásnál...
2012. szept. 22. 18:34
 3/9 A kérdező kommentje:
*e32-ből :)
2012. szept. 22. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:

e30 as dolgok vannak benne ( hátsó futómű ) a műszerfal csak hasonlít rá :-)

Hátul is egészjól elférnek az emberek, amíg csak ketten vannak, hárman már nyomorognak. A kocsi formálya miatt hátul nagyon magas emberkéknek már kényelmetlen a fejtér.


Én csak rábeszélni foglak, ha compact-ot akarsz, nagyon kis stabil kocsi, igazi kis méregzsák kinézete van.

2012. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jól van másodszorra is elírtam, tényleg e30 :)


Hmm...túl magas ismerőseim nincsenek, csak a ki beszállásra lehet akkor panaszuk...szerintem kedden megyek érte, csak sikerüljön mindent lepapírozni és a futómű is legyen rendben, mert menni még nem tudtam vele, a motor szerintem tökéletes :)

2012. szept. 22. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
remélem összejön.
2012. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joci84 ***** válasza:
az E36 osokat csak 98 ig gyártották! Úgy hogy az vagy nem e36 vagy nem 2000 évjárat!Amúgy jól pakolható, és a pótkerék sincs útban!
2013. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Időközben úgy alakult, hogy más autót vettem, de az E36 compactot 2000-ig gyártották, a sedanok futottak ki 99-re...
2013. márc. 6. 11:23
 9/9 anonim ***** válasza:
E36 Compactokat 2000-ig gyártották, a végén már az az M43TUB19 motor volt az E36 316i Compactban is (1999-től a gyártás végéig), mint az utód E46 316i-ben. Ez gyakorlatilag 1895ccm, tehát már 1.9-es benzines motor, 105 lóerővel. A BMW egyik legmegbízhatóbb motorjának tartják a mai napig, láncos vezérléssel az igazi. Elpusztíthatatlan a kis 4 henger. Meglepően jól mozgatja a 105 lóerő a kis Compact kasztniját, élvezetes menni vele a városban, de az autópályától sem kell félni, 140-es tempót lazán tartani lehet és onnan még megy felfele...
2016. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!