Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ez a negativítás az X6...

Miért ez a negativítás az X6 felé?

Figyelt kérdés

Miért vannak ennyire negatív véleménnyel az emberek erről az autóról?

Rokon is a minap: Már ti is? Így kezdte, persze nem épp pozitív értelemben.

Nem kötelező vele duvad módjára autózni, lehet vele normálisan is. Emellett 2 felnőtt és két gyerek számára több mint tökéletes, de még én se éreztem úgy, hogy kevés lenne a hely hátul, pedig 184cm magas vagyok.

kényelemben ugyan azt adja mint egy sedan, szerintem kicsit többet is, legalábbis magasabb építéséből kifolyólag sokkal jobban tűri a rossz minőségű utakat.



2015. jún. 25. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek irigyek, és nagyzolásnak tartják, bár nem is csoda, mert te is itt dicsekedsz vele, ha egyáltalán igaz. :D
2015. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, igazából tényleg csak a kíváncsiság hajt, kis szösszenetet rokonnal csak megemlítettem, arra gondolva,hogy ennyire tényleg, hogy így kezdene rá rögtön.


Amúgy oldalra is csak úgy keveredtem, hogy guglizgattam róla, aztán kidobta az oldalt eszembe jutott, hogy még prfilom is van ide régről, gondoltam egy kis véleménykifejtésnek megteszi a kérdés.

2015. jún. 25. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Heti 2-300 km-t vezetek évek óta, és nem egyszer tapasztaltam, hogy igazi tahók vezetik ezeket az autókat, szóval nem tartom megalapozatlan sztereotípiának (persze tisztelet a kivételnek).

Én személy szerint baromi értelmetlen autónak tartom ("terepjáró" kúpé?), ha mindenképp nagy német prémium SUV kellene, akkor inkább már X5-öt, vagy Q7-et vennék.

A Top Gear-t se nyűgözte le, pedig ha máséra nem is, az ő véleményükre minden autógyártó odafigyel (minimális angoltudás szükséges):

https://www.youtube.com/watch?v=5UwOBKSHl-c

2015. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Mert farokhosszabbító, semmi másra nem jó. Kompenzálnak vele. Nem jobb, mint egy szedán, se biztonságra, se kényelemre, se helykínálatra, se stabilitásra, ezt csak megetetik azokkal akiknek kell valami "értelmes" visszaigazolás, hogy jót vettek. Városban nehézkes, terepre nem való.

És ahogy leírták 100-ból 98at tahó vezet, vagy éppen ostoba p*csa aki úgy szopta össze az árát. Lehet, hogy pont te vagy az a bizonyos kivétel, de ugye mindenki azt hiszi magáról.

2015. jún. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy ezt az autót megkörnyékezték a maffiózók, és ezért van ilyen rossz hire itthon. Amúgy semmi gond nincs vele, ne törődj a véleményekkel.
2015. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annak idején mikor meno volt az X6, nekem konkrétan mindenhol benyaltak a melegszarig. Nem volt ott semmi negativitás :)
2015. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van csak farokhosszabításra van, bár ritka ronda egy farok lesz az.

Városba hót felesleges egy ekkora dög, terep helyett meg max. enyhe földút. Bár ki megy földútra egy több tízmillás autóval? (Jó Hummerrel is fürödtek de na)

Inkább az X5 annak legalább a formája terepjárós.

De ez jó amikor idejönnek menőzni (de miért ide?) és azt állítják magukról hogy ők normálisan vezetnek...

Aztán beülnek és tolnak le.

2015. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!