Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy szabaduljak meg a kocsimo...

Hogy szabaduljak meg a kocsimon hobbiszeruen atmaszkalo macskatol?

Figyelt kérdés

Mielott valaki hoborogne, termeszetesen nem akarom bantani, kerdesem arra vonatkozna, hogy milyen praktikakkal lehetne megakadalyozni, hogy az a kis dog folyamatosan atmaszkaljon az auton.


Altalaban garazsban allok, de van hogy csak hazaszaladok valamiert, vagy tudom hogy megyek el hamarosan, es nem allok be, hanem kint hagyom az autot az utcan. Nem viccelek, 10 perc alatt kepes megerkezni es atmaszni az auton keresztbe, es erdekes modon, ket het szarazsag es napsutes utan is a macska valahogy meg birja oldani hogy saros legyen a laba. Idegesito, hogy energiat fektetek abba hogy szepen nezzen ki az autom, ez a kis g**i meg folyamatosan osszemaszkalja. Van egy par auto ami folyamatosan az utcan all, azokon nincs egy labnyom se...Azokon o nem megy at, csak az enyemen.


Miert valasztja csak az en automat? Mit lehetne tenni ez ellen? Valakinek tapasztalat, megoldasi javaslat? Koszi elore is.


2015. jún. 25. 16:23
 1/4 anonim válasza:

Ha így van nem sokat tehetsz ellene, ha csak valaki nem áll vigyázba a kocsidnál és elhessegeti, ha közeleg....

Ez olyan mint ha menet közben nem akarnád, hogy bogarak loccsanjanak szét a szélvédődön, de ez elkerülhetetlen. Nem lehet mit tenni ellene, bár ilyenről még nem hallottam hogy ilyen rendszerességgel mászkáljon át egy macska a nyílt utcán a kocsin. Lehet az egyik szomszédod macskája, így mindig a te kocsid van a közelében....nem tudom. Minden esetre pozitívan nézve inkább egy macska sétáljon át a kocsin, mint egy elefánt :D

2015. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell mérgezni, vagy agyon kell csapni!
2015. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leghumánosabb megoldás, ha valahogy elfogod és elviszed jó messzire és elengeded.
2015. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom en bantani, meg elvinni se sehova, szerintem valamelyik szomszed macskaja.


Talan azert szeretnek a tetomon maszkalni mert cabrio autom van es jo puha a teteje? Tenyleg nem tudom...

2015. júl. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!