Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 melyik a jó döntés?

Jpr118 kérdése:

Bmw e46 melyik a jó döntés?

Figyelt kérdés

Vennék egy bmw e46 ot.

a 316Ti azaz 1795 cccm és 115le compact

vagy a 318i ami 1895cccm és 118le sedan

vagy 320D ami 1995 cccm és 136le sedan


melyikkel járok a legjobban? Megbízhatóság ami számít nekem legjobban nagyrészben egyedül használom városban és vegyesben. Fogyasztás nagyából hasonló szerintem de melyik a legmegbízhatóbb?

Hozzáértők válaszát várom!



2015. jún. 9. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mentem már mind a három tipussal:

16ti compact egy jobarátom vett egyet németorszábol hozta be szerintem azt a kis kasztnit eléggé szépen huzza az a motor jopárszor odaléptem neki 190 et nevetve vitte ..ment volna még tovább is igaz övé M futomüves volt nagyon szépen tapadt az úton... meg van neki rajta "m-esítés" elég befogadható lett a külseje a 17 es felnikkel.... 18i vel nem mentemolyan sokat az is nagyon jo volt bár gyári volt minden, de sulyra nehezebb kicsit szal szerintem a compact jobban megy...de ott ugye feladod a négyajtót, és végül a 136 lovas adagolós 20d szintén egyik barátom hozott be ilyet németből jónak tűnt elég szépen huzott stb. ...aztán kezdödött egy 300 ezres kör a prlasztó a turbo stb. :) igen a 150 lovas jobb de ugyanezek a gondjai... sokat futott jószágok nehéz belőlük jót találni, ha jók jók ha nem akkor költekezel szépen:) szóval visszatérve az elejére benzines jobb döntés a kétbenzines közül egyi khaveromnak se volt egyikkelse gondja még pedig német oda visszasokszor birják a gyürödést.. de rendesen is karban vannak tartva az autók:) remélem tudtam segiteni u.i most hétvégén a Velencei bmw talin láttam egy compactot amit esküszöm befogadtam volna...az eleje megvolt csinálva coupera:D

2015. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 150 LE-s rosszabb. A 136 LE-s elég jó konstrukció, a common-rail rendszerűvel több gond lehet, és drágább is javítani...
2015. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 SándorÚr ***** válasza:
nekem 319i automata van, nem tudok rá rosszat mondani, bár a fogyi kicsit sok, de ez van, az élmény kárpótol mindenért... Mindenki azt mondja a 320d az mennyire jó viszont annak az ára is dupla annyi, nem biztos, hogy megéri bele ugrani.
2015. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az automata dob a fogyasztáson szinte mindegyik akkori autóén, ne ahhoz mérd.

A korai adagolós lehet, hogy jó, mert a már 2001-es 150 lóerős, csak a korai évjáratok már végig rozsdálnak szinte mindenhol belülről kifelé, a legtöbb réginél már látszik több helyen is az ujjnyi varr. A régebbi évvjáratú 320D-kben még a km is nagyn sok, függetlenül attól amit az óra mutat, van bennük kismmilliárd km.

Akkor inkább egy újabb benzines, alapból sokkal kevesebb bennük a km, egy 2 literes motorral a benzines még nem fogyaszt túl sokat, értsd: nagyon leszorítható a fogyasztása, manuális váltóval, a szervizelés klasszisokkal olcsóbb a dízelesénél.

2015. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!