Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem kérnek sokan napfény...

Miért nem kérnek sokan napfénytetőt az autójukra új autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Különösen a drágább, komolyabb, prémium autókon nagyon feltűnő a sima, üres tető.


Szerintem napfénytetővel sokkal jobban néz ki egy autó, mint nélküle üres tetővel. Én speciel előbb kérnék egy autóra napfénytetőt, mint kereket.


Praktikus is, mert legalább nem csak az ablakokat lehet húzogatni.


Ha meg nem kell a fentről jövő fény, el lehet húzni, mint egy redőnyt és semmi fény nem jön át rajta. Viszont rácsos, így felnyitva úgy is érkezik be a levegő.


Én télen szinte mindig így megyek. Ne legyen bent száraz a levegő, de huzat se legyen az ablakok lenyitása miatt. Picit feltolom gombbal a napfénytetőt és máris jobb.


Jó időben pedig el lehet húzni és jó nagy felület, jó kis cabrio érzés.


Amerikában az a ritka, ha egy autón nincs.



2015. jún. 7. 06:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 40 évben sokféle vasat hajtottam. Volt közöttük napfénytetős is. Attól eltekintve, amikor az első nap "jajjjdejó" felkiáltással kipróbáltam, sohasem használtam. Nem vagyok klímamániás, sőt rühellem a klímát, de még inkább az, mint napfénytető.
2015. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 veterán vas ***** válasza:

Milyen napfénytető?

Nehogy má' meglessenek az UFO-k!


Ha hiányzik a a "jó nagy felület és jó kis cabrio-érzés" akkor biciklizek. :)

2015. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!