Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 túl korán vagy túl...

Simson s50 túl korán vagy túl későn van a szikra?

Figyelt kérdés
Nos az a baj berúgni nem lehet és ha egyesbe tolom elkezd füstölni de nem húz semennyit amint megállok lefullad.. A szikra Elvileg 1,5mm-el holtpont elött van, nagyon szép a szikra, épphogy csak tekertem a lendkereket és véletlen hozzáértem a gyertyához és jól meg is csípett.. Bár lendkerek kicsit szorul ha rá van húzva rendesen.. Ötletek mi lehet a gond?

2015. jún. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Te írtál múltkor már a gyújtás miatt?

Csre, szigetelöszalag stb.?

Ha valóban 1,5mm akkor pöccre kellene indulni.

ha jól emlékszem, 1,8 kellene hogy legyen, mi kb. 2 állítottunk tolómérövel.


De volt hogy gyorsmegoldásnak, csak csavarhúzó bele, azt sacc per kb kicsit hp elöttre tettük, míg haza nem értünk.


Nekem konkrétan tirisztoros volt, úgyhogy itt csak saccra tudtam stroboszkóp nékül belöni, de ennyire sosem nyúltunk mellé, hogy ne induljon.


Ha szorul akkor nem ok. Ezt a részt nem is értem igazán. Gyári ék kell bele,, mindent jó fixre kell húzni, jól kell ülnie a kúpon. És szabadon kell hogy forogjon, csak a mágnem meg a kompresszió foghatja csak.

2015. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyújtással kapcsolatban nem írtam, volt h. Sikerült berúgni de lefulladt mert kevés volt a benzin utána jól be lett állítva a szint a karbiba meg lett véve új gázbovden, de most meg nem indul, gyertyát néha beköpi, egy 20-30 rugás után ránézek a gyertyáta általában kicsit benzines de a hézag tisztan...
2015. jún. 5. 22:43
 3/6 A kérdező kommentje:
*tiszta
2015. jún. 5. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen olajat használsz az olajhoz? az hogy szorul a lendkerék az baj azt meg kéne oldani
2015. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
benzinhez
2015. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mol arol 2t (olyan 20-30:1hez arányban (újak a gyűrűk)) bár nem értem mi köze az olajnak a lendkerékhez ha nem a tengely szorul mivel nem a tengely hanem a lendkerék szorul..
2015. jún. 7. 01:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!