Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézközépcsont törés után...

Kézközépcsont törés után mennyi idővel ülhetnék motorra?

Figyelt kérdés
15 vagyok legutóbbi endurózásom alkalmával elcsúsztam egy kanyarban, és sikerült eltörnöm a II. (5 napja) kézközépcsontom amivel sikeresen váltottam magamnak egy helyes gipsz sínt.. 3 nap múlva derül ki meg kell-e műteni vagy sem! Ha nem vagy ha igen.. igazából ez nem érdekel, és kapok könnyített gipszet felülhetnék-e vele a motorra?! Mert a sínnel nem tudok! De azzal hátha! Mennyire lenne hülye ötlet ? Persze nem egyből terepezni gondoltam.. csak aszfalton!

2015. jún. 3. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mármint mi, miért ne lennél? Fanatikus? Azért mert 15 éves vagy. Ha még 20 évesen is ezt csinálod és erre megy el minden pénzed akkor talán. Addig még rengeteget változol az ízléseddel, érdeklődéseddel együtt. És ez megint nem baszogatás, hanem tény. Gyakorlatilag az összes ismerősömről elmondható akinek ilyen jellegű fellángolásai voltak. Akár motorozás, akár tuning, lovaglás, sport, tánc stb stb. Kevesen ragadnak el egy dolognál 14-5 évesen Kézilabda volt különben a sérülések kapcsán

Hű de menő? Igen, de ezt te is tudod ne adjuk elő ezt a sztorit is szerintem:)

2015. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ovis korom óta motorozom nem most jött az ötlet! Ha ez menőség akkor nagyon kényelmetlen és meleg ebben az időben menőnek lenni! :D xD
2015. jún. 4. 07:19
 13/18 A kérdező kommentje:
Most találtam újra rá a kérdésre! :D Eltelt majdnem 5 év, azóta 20 vagyok.. Sok minden változott az életembe a motor maradt. Azóta pályán, és csak úgy simán is mint régen. :)
2019. szept. 4. 04:30
 14/18 anonim ***** válasza:
na még mindig?mostmár 8 éve hogy kiírtad!😀
2023. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen még mindig. :) Azóta már sokadik motort nyúzom, van már saját kis műhely/garázs stb, szerelés része is majdnem annyira, ha nem jobban leköt mint menni velük.


Egyik térdem sikerült megölni 21be crosspalyan, öreg koromra biztos igen szar lesz, ebben a hideg időben van, hogy faslizom mert rosszul / ha nem figyelek akkor ki akar bicsaklani. Egyébként lekopogom ennél durvább sérülés nem volt azóta mint, hogy eltortem a kezem, Egész jól megtanultam a saját határaim, aznap is én voltam az idióta mikor kitekeredett a terdem, szívok is majd miatta. 😅

2023. febr. 28. 20:56
 16/18 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipobe jartam azert talaltam meg a kerdesed,15 éve edzek súlyzós edzés es thai boxolok,rénisztgetteknitt hogy sose jon helyre stb,tényleg érzékeny hely a kezkozepcsont raadasul az enyem kicsit ferden forrt ossze de mar 6 honappala tores utan(4honao kihagyas volt)ugyanugy edzek mint elotte!
2023. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a kezem egy évben ha 2x érzem, kicsit olyan feszítő érzés. Ez is inkább őszből télbe, nyárbol őszbe időszakban.. de akármi mást csinálok vagy nyúlok fogok, cipelek, beutom stb. Soha nem érzem hogy el lett volna törve.
2023. márc. 2. 14:28
 18/18 anonim ***** válasza:
hálisten🙏minden jót kívánok a továbbiakban!
2023. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!