Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézközépcsont törés után...

Kézközépcsont törés után mennyi idővel ülhetnék motorra?

Figyelt kérdés
15 vagyok legutóbbi endurózásom alkalmával elcsúsztam egy kanyarban, és sikerült eltörnöm a II. (5 napja) kézközépcsontom amivel sikeresen váltottam magamnak egy helyes gipsz sínt.. 3 nap múlva derül ki meg kell-e műteni vagy sem! Ha nem vagy ha igen.. igazából ez nem érdekel, és kapok könnyített gipszet felülhetnék-e vele a motorra?! Mert a sínnel nem tudok! De azzal hátha! Mennyire lenne hülye ötlet ? Persze nem egyből terepezni gondoltam.. csak aszfalton!

2015. jún. 3. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miután egészségesen sem tudsz motorozni ezért gipsszel pláne nem. Másrészt vezetni nem lehet gipszben, legalábbis olyanban ami akadályoz, és a kéz gipszelése akadályoz.

Majd akkor ha a kezed a gipsz levétele után megerősödött annyira mint amilyen volt

2015. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

[link]

Szóval ő sem tud motorozni mert megsérült? 2 fajta motoros van aki már elesett és aki még nem!

Ezt a válaszod első felére írtam!

Második felére pedig köszi a válasz lehet igazad van, azt elfelejtettem alkar feléig tart a gipsz! (fog tartani) Ment a zöld! :)

2015. jún. 3. 20:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Omg.
2015. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi a baj megjött? De az én k.u.r.v.a anyámat mert megkérdezek valamit....
2015. jún. 3. 21:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért van különbség egy versenyző és a falu körüli földutakat tönkrevágó kisgyerekek között;)
2015. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jaj.. Én teszem tönkre tényleg! Nem a sok traktor és egyén mezőgazdasági gép! Amikkel akkor is rámennek mikor olyan mint a mocsár! Sőt.. a fákat én szoktam kirúgatni az erdőben! Utána meg hátizsákban hordom haza és 50cm mély és széles nyomokat hagyok! Pont ahogy mondod! Tipikus hozzáállás, mert te nem csinálod és akkor csak rossz lehet! Hidd el megvan a maga szépsége!
2015. jún. 3. 21:11
 7/18 szántóvető ***** válasza:
5-ös,szerintem nincs különbség.kérdező én fejet hajtok előtted,te igazi motoros(megszállott)vagy.tökmindegy milyen válaszokat kapsz,úgyis mocira fogsz pattanni.
2015. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Ebben is van valami! :) Annyira bírom, hogy mindenki csak szidni tud, tisztelet a kivételnek! Anélkül, hogy tudná milyen is! Azt sem gondolom, hogy mindenki a cross pályán kezdett a profik között...
2015. jún. 3. 21:21
 9/18 anonim ***** válasza:
A falopáson kívül stimmel, attól még, hogy nem motorozok tudom milyen, tudom mi a szépsége és nincs bajom a motorosokkal amíg helyén kezelik a dolgokat. De ahogy írsz látszik, hogy az nem te vagy... Arról meg ,hogy milyen kárt tesznek a motorosok a határban ne vitatkozzunk, tudjuk. Te is tudod. Csak mivel te csinálod ezért nem zavar. Persze arra nincs pénzed 15 évesen, hogy elmenj a legközelebbi pályára, ahogy az az értelmesebbek csinálják. Amivel szintén nem lenne baj. De ahogy ott írta az előző is. Te fanatikus vagy (ami eleve röhej 15 évesen, mert egyelőre fellángolás, nagyon messze vagy még agyban és érettségben egy ilyen jellegű elkötelezettségtől) inkább dicsekedni jöttél ide és virtuális vállveregetésért, hogy te mekkora menő vagy, hogy 15 évesen nagyon komolyan motorol, és menő a ésrülés is, mert akkora király vagy, hogy milyen veszélyhelyzetekbe mész bele. Ennyi idősen és is így voltam, csak értelmesebb sporttal. Aztán pár év múlva össze is jött. Nagyon menő volt tényleg. Utána is a védőeszközök amiket hordtam, hogy játszani tudjak. Aztán 1-2 év és csak a szívás jött belőle, több és több fájdalom, sérülékenység stb stb. De mindegy, elkalandoztam. Nincs vállveregetés, mert nem érdemled meg. Kaptál épkézláb választ, ne ülj motorra amíg nincs rendben a kezed. Mindenkinek jobb úgy. A többit meg majd kinövöd;)
2015. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Miért ne én lennék, bocsi de ezt nem értem?! Megkérdezhetem, hogy mit sportoltal? (csak erdekel) Attöl pedig, hogy összetörtem magam nem lettem menő..

Sőt! :/ Rengetegen motoroznak 15 évesen fú de nagyon különleges vagyok!

2015. jún. 3. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!