Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most, én érezzem magam kínosan?

Most, én érezzem magam kínosan?

Figyelt kérdés

Ha, én magam megtudom csinálni a megelőző karbantartásokat (pl. ezek cseréje: olaj, szűrők, szíjak, fékbetétek és tárcsák) az autómon. Nincs is fos kocsim, meg is van minden eszközöm és nem is rossz dolgokat veszek bele. Csak sarok telken lakom és látják néha a motorháztetőt felnyitva, néha a kereket levéve.

Aztán, kapom a kérdéseket pl.: akkor ezzel most, jól bele nyúltál a tutiba?

Most, magyarázzam el az ilyeneknek, hogy nekem nem azért kell olajat cserélni mert, két évente muszáj, hanem 10ekm-en ként ki kell cserélni.



2015. jún. 1. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen verda :D
2015. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kombi passat
2015. jún. 1. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
feltételezem ezeknek az illetőknek vagy nincs kocsijuk, vagy ha van is sík hülyék hozzá. mondd azt hogy kötelező szerviz, vagy ellenőrzést végzel. aztán ebből vagy lekettyen nekik, vagy nem. nem is értem ezt a kérdést. most magadnak vettél autót vagy másnak? nem kell velük foglalkozni és kész. ne hogy már még te érezd emiatt kínosan magad. röhögj a markodba, hogy ők minden apróságért a szerelőhöz viszik a kocsit, te meg saját magad meg tudsz csinálni szinte mindent.
2015. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kombi passat jó verda nagyon, de azért elég igényes gép. Főleg ha turbós akkor az olajcseréket nagyon nagyon nem szabad elhanyagolni. Aki nem ért hozzá az persze hogy kinevet.

Ha bevinnéd egy márkaszervízbe egy olajcserére azért rendesen elkérnék az árát, szóval jól teszed hogy otthon csinálgatod.

2015. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

Én akkor érezném magam kínosan, ha 25 éves srác létemre szervizbe járnék olajcserére.


Nincs ezzel semmi gond, az enyém is sokat van szerelve, mindig beújítok valamit ;)

2015. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akkor érezném magam kínosan, ha ilyen surmó tapló fax módjára bekérdeznék egy ilyet - nulla hozzáértéssel.
2015. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog..

Ahol lakom, egyedül én mosom az autómat, saját kis kezecskémmel cserélek kereket, olajat, szűrőket,stb...stb..


Körülöttem senkit nem látok autóval babrálni.. Mindenkinek mindig csillog az autója kívül-belül, nem fordul elő felnyitott motorháztető...


Azt viszont furcsállom, hogy nekem van egyedül automata autóm, a többi böszme luxusautó kéziváltós..ad is némelyik a kuplungnak rendesen...


valamelyik nap hallom a párbeszédet: csöngess be a faszihoz, kérj emelőt-kulcsot..biztosan ad..

ááá...már hívtam a segélyszolgálatot...

így megy ez

2015. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran volt felnyitva a motorháztetőm. Türelmesen elmagyaráztam annak a néhány ostobának, hogy nem azért van felnyitva, mert rossz a kocsim, hanem azért, mert nem akarom, hogy rossz legyen. Megértették, sőt továbbadták, amit mondtam.
2015. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!