Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány óra kell ahhoz, hogy...

Hány óra kell ahhoz, hogy "érezd" a vezetést? Hány órát kell vezetnem, hogy azt érezzem, fog menni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 23:52
 1/10 anonim válasza:
Sokat. :)
2011. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem az idő a lényeg, hanem a kilométer.

Ha van hozzá tehetséged, akkor 3-5000 városban megtett kilométer elég.

Ez elég ahhoz, hogy megtanulj vezetni.

Persze onnan még van hova fejlődni...

2011. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmmm. Erdekes kerdes. Es teljesen jogos. Sokan hiszik, hogy tudnak vezetni mert megtalajak a gazpedalt, de az meg edes keves. Az aktiv gepjarmuvezetok legalabb 50%-a nem tud vezetni, csak hiszi. De lehet, hogy tobb. De 1-2 ev mindenkeppen kell ahhoz, hogy elboldogulj a kozlekedesben viszonylag problema mentesen. De ez attol is fugg, hogy hol vezetsz. Videken biztos konnyebb, Bp-n eleg durva.
2011. ápr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 év jogsi előtt a szőlőben, 4 év vidéken, 2 év Pesten, és most mondom azt, hogy már talán magabiztos vagyok. Az, hogy jó vezető legyek, még több százezer kilométerre van.
2011. ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vidéken (Kecskeméten) vezetek, tavaly augusztus elején lett meg a jogsim. Úgy érzem, hogy a szokásos útvonalakon jól vezetek, dinamikusan stb, de ott, ahol nem ismerem a járást (ez elég sűrűn előfordul, mivel baromi rossz a tájékozódási képességem, a saját városomban eltévedek) ott szoktam bénázni. Múltkor anyummal fennt jártunk Pesten, én vezettem. Hát elég dúrva volt ott, elég erőszakosnak kell lenni, hogy haladni tudj, de szerintem aki ott tud vezetni, akkor Mo-n mindenhol:) 18/L
2011. ápr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki sem mondhassa el magáról hogy jó vezető,csak annyi hogy tud vezetni és ha szerencséje is van hogy ne ütközzön.
2011. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

frissjogsiskent harom honapja vezetek, most jarok ugy kb ezer kilometernel. HAsonlo a helyzet mint az elottem kommentelonel, a szokott mindennapi uton mar nem szokott gond lenni, haladok is, de ha ismeretlen akkor kicsit tobb ido kell hogy atlassam a helyzeteket.

Mondjuk legalabb mar nincs halalfelelmem ha beulok az autoba mint az elso heten :)

2011. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már 4óra van a hátam mögött és még mindig bénázok a kuplunggal és a gázzal és nem érzem egyáltalán a kocsi oldalait, megállni nagyjából meg tudok a szegély mellett, de a rutinpályán még lebőgök...mennyi idő kell ahhoz, hogy legalább a rutinpályán remekeljek akkor, ha ezen a 4órán kívül még soha nem vezettem???
2011. ápr. 12. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat 4 ora kb annyi mint a semmi. Amugy meg embere valogatja, valakinek van erzeke hozza, van akinek nincs.
2011. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fejedben rakd össze az autót. Tudd, hogy hogy működik. Én mikor 14 évesen életemben először vezettem, nem fulladtam le. A fejemben kész volt az autó. Ennyit számít.
2011. ápr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!