Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyiken jobb...

Ezek közül melyiken jobb vezetni tanulni?

Figyelt kérdés
gondolom lehet választani az autósiskolában a szerződésben legalább is ez volt. opel astra h,vw polo vagy mazda 323?
2015. máj. 29. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt tényleg mindenki ennyire béna?

Dízelről benzinesre átülni max két lefulladás.

Nem tojással a gázpedál alatt kell vezetni. Ezt egy épkézláb oktató és megtanítja, különösen egy nagyobb városban.

Az autó kezelésnek gördülékenyen kellene mennie vizsga után és az átülés sem okozhatna lényegi problémát. (A forgalom már más kérdés, arra a 30 óra gyakorlatilag nulla, de nem ez a lényeg)

2015. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amíg jó műszaki állapotban vannak szerintem lényegtelen, hogy milyen autón tanulsz. Az oktató személye lenne a fontosabb. Lehet bármilyen hiper-szuper, csili-vili, kényelmes autó, ha az oktató nem tud oktatni.
2015. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az pedig a másik, amit az utolsó mond. Én Ignisen tanultam, míg a többiek Golfon, H Astrán, új Puntón, és hát na, azokat én is szívesebben vezettem volna. Viszont ezt az oktatót ajánlották, neki ez volt, viszont nagyon jól tanított, nem idegeskedett, nem a pénzre hajtott.
2015. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Itt tényleg mindenki ennyire béna?"


Oh megszólalt a profi vezető. Az oktató jó alapokat ad, de a 30 óra után nem sok embert láttam, akinek gördülékenyen ment volna a vezetés.


Ma nem adtak meg egy jobb kezet, majdnem baj lett vége. Emberünk meg akarta magyarázni, hogy nincs kint jobb kezes tábla. Mondom neki, hogy olyan tábla nincs, csak elsőbbség adás kötelező, meg egyenrangú utak kereszteződése.

El is bizonytalanodott. Aztán rájött 20 éves jogsival a háta mögött, hogy nekem van igazam.


Szóval nem kell itt lebénázni, a "nagyon profi" vezetők, akinek nem gond átülni egyik kocsiból a másikba, nem is tudnak vezetni.

2015. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És komolyan kiszálltatok vitatkozni, hogy kinek volt elsőbbsége? LOL (egyébként, hogyan függ össze a benzinessel nehezebb elindulni témával, hogy nem adták meg az elsőbbséget? a fék is máshogy fog a benzinesen?)

Nem vagoyk profi, de pár 100.000 km már van mögöttem. De a kezdetekről beszéltem.

Konkrét tapasztalatok, saját magamról és ültem több kezdő jogsis mellett is. Az autókezelés tényleg készségszinten kellene menjen és rá kellene tudni érezni, nem pedig sírni és a kocsit hibáztatni.

2015. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!