Szerintetek BF4-et vagy Cod Ghosts-ot vegyek? Melyiknek jobb a grafikája, melyiken multiznak többen, melyiknek jobb a játékélménye?
Figyelt kérdés
Ha nem ismerném a bf-eket biztos bf4 lenne, de ahogy ismerem (szerintem) a codoknak sokkal jobb a singleje, viszont a multija meg a bf-nek jobb, vagy nem?2014. dec. 25. 17:51
1/3 anonim válasza:
Grafika: BF részletesebb, realisztikusabb, CoD látványosabb, simább.
Játékosok száma: Általában a CoD vezet, de nekem BF-ben sem kell 5 percig várnom, hogy összejöjjön egy csapat.
Játékélmény: A BF csapatjáték-lehet deathmatch-eket tolni benne, csak nincs értelme. Legalább annyira stratégia, mint FPS. A CoD inkább ügyességi/reflexjáték.
5 órás single sztorikért nem veszek játékot, csak a multiról tudok nyilatkozni.
Szerintem BF4.
2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Valószínűleg bf4-et veszek!
2014. dec. 25. 19:44
3/3 anonim válasza:
Jól teszed, a Ghosts-nál nem csak a BF4, de bármelyik másik AAA játék jobb.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!