Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszerfal világítás nem működik?

Műszerfal világítás nem működik?

Figyelt kérdés
Ma vettünk egy használt autót, pontosabban egy Toyota Corolla versot 2.2-es 2008-as. Na most mikor a tompítottat meg a helyzetjelzőt bekapcsolom akkor sokkal sötétebb lesz a műszerfal világítás. Mikor kikapcsolom akkor meg sokkal világosabb.... nem értem a logikát. Fényes nappal nem sokat látok a kijelzőből. Na most ez hiba vagy csak egyszerűen rossz beállítás?

2015. máj. 27. 23:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a bal hátsó féklámpa izzó ki van égve, amit holnap ki is cserélek, de nem hinném h ez lenne az oka.
2015. máj. 27. 23:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ez nem függ össze. Ez csak beállítási probléma.
2015. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
áhh értem, esetleg nem lehet tudni h hol kell beállítani? mert kerestem mindenhol de nem találtam meg. Néha-néha kisütött a nap és semmit nem láttam belőle.
2015. máj. 28. 11:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült, használati útmutató csodákra képes :)))
2015. máj. 28. 15:30
 5/6 anonim válasza:
És hogyan sikerült beállítani?
2015. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb kocsin, így a Verso-n is a világítás bekapcsolására elhalványul a műszerfal világítás, hogy este ne vakítson. A nappali világítás használatával azonban a legtöbb típuson, az előbbi okból nappali megvilágításra lehet tenni éjszaka is.

A Verso-n a kilométer számláló többszöri megnyomásával lehet eljutni a műszerfal világítás szintjéhez. Ekkor a gombot hosszan nyomva állítható. A megoldás, bekapcsolt világításnál az éjszakai üzemmódot a gomb nyomva tartása mellett lehet a fokozatot állítani. Csak el kell engedni azt amikor teljes világítás fokozaton van. Egy apróság, hogy a rádió és klíma szabályzó gombok fényei nem szabályozhatóak, így azok bekapcsolt lámpáknál éjszakai üzemmódban, alig láthatóan maradnak.

2015. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!