Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működik egy autó lízingel...

Hogy működik egy autó lízingelése?

Figyelt kérdés
Elmondom, hogy én mire gondoltam, nem kell nevetni meg hasonlók mintha gyerekek lennénk, csak nem szeretnék minden válasz után visszakérdezni hogy és ez és az? Ezért leírok egy példát, és azalapján ha valaki tudja kérem írja le, hogy működik ez. Pl egy egymilliós autóért kifizetek 200 ezer forintot, és havonta fizetek érte mondjuk 40 ezret addig amig le nem jár a szerződés. És ha mondjuk nem tudom fizetni akkor csak szimplán visszaadom az autót és kész. Meg pl a biztosítás hogy van, hogy övék az autó akkor ha ők kötnek akkor nekik kifizeti a biztosító ha valami van de + még nekem is ki kell? Vagy ez hogy van. Az árakat kb reálisan lőttem be?
2015. máj. 24. 18:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!