Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a Smoke & Charm?

Mi az a Smoke & Charm?

Figyelt kérdés

Smoke & Charm TDI

Miez ? köszönöm


2015. máj. 24. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

Most mit számít az autó, bár leírom, de előre tudom, ez csak céltáblának jó: F30 335d.


Nem volt vicces a fényeztetés + hátsó lámpa 310.000Ft, mondjuk be lett vasalva de akkor is.


Aztán kismillió másik csinálja, ugyanolyan stílusban, mondjuk nem tudom merre laksz, de én körülbelül másfél hónapot töltök MO-n évente, és ha ennyi idő alatt annyit látni belőlük akkor vannak elegen egész évre.

Parkolókban, városban, játsszák a helyi kismenőt, aztán ha kárt okoznak hirtelen már nem is olyan nagylegények.

2015. júl. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Na akkor egy kis altalanositast megtores:

23 eves vagyok! Olah Zoltan a nevem. 5 eve dolgozom raktaroskent(nem alom melo,de melo) par honapja sikerult vennem onerobol egy Vw golf 4-et. 1.9 TDI :D ! 4 honap alatt cserelve : osszes szilent, vizpumpa,termosztat, osszes szij,gorgok, uzemanyagszuro, lengescsillapitok, 4 tarcsafek 4 betet, kipufogorendszer elejetol vegeig , kartervedo, lampaburak,futeskompresszor,ujrafenyezve, uj ulesek,

celom mindent kicserelni rajta eredeti gyari alkatreszekre es gyari allapotban tartani. Szerintem ez a vagany "tuning" ,hogy 17eves letere fiatal kocsikat megszegyenito allapotban van. Ha odalepek sem fustol !!! :D Vagyis hazudok...mikor hidegen inditok akkor van egy kisebb mennyiseg. Elitelhetsz ,mert fiatal vagyok es pluszban roma

.

es raadaskent meg telepen is lakom es TDI-m van. De akkor csak engem ,vagy csak ot...de ne mindenkit..ne altalanosits ! :)

2015. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
58%

Akinek TDCI-je van az is lehet smoke & charmos? Vagy csak a tdi-sek?

egy 1.8 ford focus tdci tulajdonos

2016. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
88%

,,De akkoris hagyajtok mar beken oket. Mit artottak neked, ugy oszinten???"

Gondolj bele, hogy az egyszeri kerékpáros vagy robogós ül mögötte a füstben a lámpánál (ha nagy a dugó, néha csak a 2-3. zöldre tud átmenni) percekig, utána jó nagy korommal elinul előtted és a következő lámpáig jól kihúzatva beködösít és következő lámpáig szagolod mögötte a füstöt. A következő lámpánál pedig ismét kezdődik elölről az egész. És az út menti járdán lévő gyalogos, öregember, kisgyerek, várandós anyuka mind szagolja az egészségre nyilván ártalmatlan vagányságod. Még a zárt autóba is bejut a füstje, és én sajnálom helyetted is a szerencsétlen gyalogosokat, kerékpárosokat meg robogósokat Ha már te nem teszed... (Nekem minden oldalról van tapasztalatom, autózok is, robogózok is és kerékpározok is!).

Szóval ,,nem ártottak nektek"? De, sajnos igen. Csak ki kell nyitni a szemed és akkor észreveszed, hogy a pár haverod elismerően csettint, hogy ,,hú ez de odabasz, nézd hogy kormol", közben meg a felmenőid csuklanak, mert a fél város őket emlegeti. Mások egészségével ne játtsz, abból csak az az egy van, nem vehetsz másikat. Láttam olyan embert tüdőrákban meghalni, aki nem dohányzott csak annyi volt a bűne, hogy városban élt. Hidd el nyomorúságos dolog és még a szmókendsármos barátaidnak sem kívánom. Mikor legközelebb állsz a piros lámpánál számlod meg hány ember áll pár méteren belül a közvetlen környezetedben (járdán, zebránál, a kisbolt előtt), nézz bele a tükörbe, látod a többi autóstársadat netán a robogót mögötted és gondolj rájuk. Nem mondom, hogy járj elektromos autóval, mert annyira drága, hogy talán sosem fog elterjedni kis hazánkban, de fölöslegesen ne árts másoknak.

2016. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
23%

Ok, oltjátok a TDI-ket. Füstöl. Ez 3 ok lehet.

1. Elhasználódott, futott 1milla + km-t.

2. Rátekertek plusz anyagot. Füstöl, de nem megy rosszul.

3. Tuningolták, amit kis pénzből is lehetséges, de felhúzhatták az egekig is. Okádja a füstöt, de úgy megy, hogy besz.rsz. Ezeket lehet húzni, nagyon, bírják, és a 90LE helyett akár 300 is lehet a motortető alatt. Vagy még több.

jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Normálisan beállítva nem füstöl, de nem is ez volt a kérdés.....
jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!