Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Észrevettétek, hogy a Smoke-Ch...

Észrevettétek, hogy a Smoke-Charm TDI fanok IQ-ja jellemzően igen alacsony?

Figyelt kérdés
Igaz ez igazából az összes VW tuningos boyracer ismerősömre. Legalább 20 ilyen ismerősöm van, egyetlen értelmes nincs közöttük.
2014. júl. 19. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Igen észre.

A múltkor is beállt mellém menő gyerek ordító zenével a lámpánál.

Az én sleeper (ha mondhatjuk így) G Astrám kb. 200 ló, az Ő Fosvágen 1.9 kormoló TDI-je gondolom gyári volt.

Átordított!! hogy milyen menő vagyok a szaromban, és úgy is lehagynak.

Mondom oké próbáljuk meg lámpától lámpáig.

Olyan füst volt mögötte legalább is a tükörből azt láttam.

A következő lámpánál érdekes módon lekanyarodtak.

Most jöhet hogy én is olyan vagyok mert leálltam velük, de olyan jó érzés az ilyen kis kötsögöknek megmutatni mennyire nem menők.

2014. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted aki a koromra izgul mennyire lehet intelligens ember?

Ismerősömnek is izmoztak pár napja egy 3-as golfal, 220 lovas wrx impreza ellen sok esélyük volt...

2014. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Szánalmas 18-20 éves hülyegyerekek. Az én körömben gáz ha kormol egy dízel, nekik ez a menő. Ki érti ezt?

Régen volt olyan oldal, hogy géntemető. Na oda kéne ezeket felpakolászni.

2014. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
hehe én egy gyárira visszaalakított F Astra GSI-vel törtem borsot az orruk alá :P
2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
skoda octavia rs.. 2,0 Tsi nem tudom mire számított a gyerek hisz kívülről már feltételezhető volt hogy nem 1,2-es 60lovas szívó van benne..:D el kentem a szájukat
2014. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Átordított!! hogy milyen menő vagyok a szaromban, és úgy is lehagynak"


Ez biztos így volt? :D azért ezt túlzásnak tartom, lehet hogy tényleg van egy két ilyen hülye, de az már tényleg a legalja, beszólogatni, meg óvodás módjára osztogatni más autóst mint a halálos iramban a piros lámpánál azért nem nagyon szoktak :)


Amúgy ezt a smoke és sármot fasságnak tartom, attól még nem lesz jampi hogy füstöl, persze ha nagyon megy a TDI 200 lóerő körül akkor belefér némi korom, de azon kívül elég gyász szerintem... Meg egyébként jó autók meg minden, de elsőkerekes szutyok mind, sperr nélkül... ritka a syncro vagy 4motion-os golf meg passat, nekem ismerősi körben egy darab volt összkerékhajtással, komolyan felhúzva 250 lóerő környékére, de nem ez a jellemző.. A legtöbb chiptuningos, "meg turbónak, adagolónak odatekerünk" koromgyáros, szakadt kasznival, amivel öngmagában nincs nagy problémám, de erre verni magadat már nem olyan menő szerintem...

2014. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a feltekert sem kormolna annyira, ha a turbót is annyira tekerné fel, mint az adagolót...

korom attól van, hogy nem tud elégni az összes befecskendezett gázolaj

2014. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Trógerek egytől-egyig. Teszek egy nagy felnit meg kipufogót a szintén orbitális turbó mellé még mindig egy kókler munkára vall. Nálam egy 90-es évjáratú Mercedes ha gyári állapotban tündököl az megdobogtatja a szívem...
2015. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

én nem szoktam lámpától lámpáig gyorsulgatni, mert sajnálom a kocsit gyilkolni érte pedig az összkerekes Alfa 159-nek meg se kottyanna, főleg hogy olyankor 80%-ot a hátsó kerekekre küld 20% meg előlről húzza.

Ez a sok kis 1.9tádé belekezd előzgetni mikor látja hogy szar az út és azért nem megyek, tükörben látom hogy jön mert a koromfelhő már látszik aztán villog hátulról mint a bolond, és mikor mellém ér akkor pofázik is befelé az ablakon, na olyankor szoktam odalépni az Alfa-nak és úgy lemarad mint a szar pedig vissza se váltok, olyankor már a duda is megy nem csak a villogás

2015. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A.C.A.B ***** válasza:
12%
Nem nem vettem észre, hogy alacsony lenne az IQ-juk. Én azokról tettem megfigyelést akik össze-vissza szidják őket. Végül arra jöttem rá, hogy ezeknek az embereknek az IQ-ja jellemzően negatív tartományba esik.
2015. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!