Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibiza. Vélemények?

Seat Ibiza. Vélemények?

Figyelt kérdés
Első autónak megfelelő lenne egy 2004-es Seat Ibiza Reference 1.4-es, benzines? Szaladgálós, hébe-hóba dolgozni járó autónak szeretném, néha szórakozni, kikapcsolódni járni, évenként párszor autópályán hosszabb távra. Mennyire lehet "fiatalosítani" egy ilyen autót?
2015. máj. 20. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatalosítani???
2015. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az autó tökéletes a megadott célokra. A "fiatalosítás" meg egyéni ízlés kérdése.
2015. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak 1.2-es autót vezettem, azzal pályán elég nehéz volt előzni. Ezzel valamelyest könnyebb lenne, érezhetőbb az a kis különbség?
2015. máj. 20. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Seat-ot az életben nem vennék többet, mert nagyon megbízhatatlan (szerintem). 1.4-es motor jól húz viszonylag, mondjuk én az 1.2-est is szerettem, mert sokat nem előzök autópályán. Beállok a külső sávba 100-ra egy kamion mögé... :-)
2015. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érezhető, de azért a +200 köbcentitől még nem lesz egy autópályás büntetőgép.
2015. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
200ezer km felett még érdemes venni?
2015. máj. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!