Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibizáról vélemények?

Seat Ibizáról vélemények?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok a Seatról, és az Ibizáról?

Mennyi a fogyasztása, a kis motor és a kevesebb lóerő ellennére jól gyorsul e? Az ujjabb szériára gondoltam, de a régiről is irjatok véleményt, ha van!

Előre is köszi



2013. febr. 11. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

miért itt kérdezősködsz,

amikor a Totalcar Népitélet rovatban már tucatnyi véleményt olvashatsz a Seatokról

2013. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A népitélettel az a baj, hogy sokan 1000km-er után is írnak, és vagy ódákat zengnek, vagy épp fikázzák,mert az előző kocsi valami frankó verda volt, ez pedig ahhoz képest nem.

Nekem 2005-ös Cordobám van, 1.4 75Le motorral. Az ibiza ugyan az, csak a kasztni más.

45.000mentem vele, 2. tulajként, túl vagyok a 100.000-en, amit sokan a seat végének titulálnak. Vásárláskor belefutottam egy tekert órás Cordobába.220.000-el adták le, (86.000 volt az órában)Beszéltem az előző tulajjal.220.000 ig semmi a kopó cuccokon kívül.

Nos nekem is így van. Csak egy fék+olaj+szűrők.

Fogyasztás: városban attól függ, de olyan 8 körül, ha tolom neki 9.

Országúton meglepően jól fogyaszt (90-100km/h) 6, de volt hogy 6 alatt bőven 3 személlyel, csomagokkal.A motor nem erős, előzéskor odafigyelni, visszakapcsolni.Nyugis vezetésre alkalmas.Nekem kényelmes, bár hátul nincs túl nagy hely, ott nem ülnék több órán keresztül.Ha még érdekel valami, kérdezz nyugodtan

2013. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv nekem van egy 2006-os sportrider 1.4 85LE+ chip.

1.Nagyon megbízható semmi probléma vele csak oljacsere volt.

2.Szerintem jól néz ki stílusos autó.

3.Teljesítmény hát 1.4-hez képest ha pörgetve van akkor azért megy kb 3000-3500tól kezd el menni és kb 6000 tilt.

Fogyasztás: 6-7liter közt ez vezetési stílus és kerék méret függvénye 7liter alatt el lehet vele járni.

Seatról összességében csak pozitívumot tudok mondani 12éve Seatom van volt már pár jelenleg 2 is és nagyon jó autó.

2013. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!