Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 C4 2.5 TDI Quattro...

Audi A6 C4 2.5 TDI Quattro Üzemanyagtartályt tud e valaki eladót vagy olyan szakit aki foglalkozik a javításával?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy vettem nem rég az audimat, hogy szét van rohadva az üzemanyagtank amiről nem tudtam. Venni akartam 1 újat, de a gyári annyiba kerül, mint maga az autó és utángyártott tudomásom szerint nincs. Kiderült, hogy ez tipushiba és sokan vadásszák a megoldást. A legjobb az egészben, hogy ezáltal látványosan megnőt a fogyasztás az üzemanyag szintjelző szerint :D, egy éjszaka alatt méteres tócsákat hagyok. A válaszokat és segítséget előre is köszönöm!
2015. máj. 20. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el egy karosszériáshoz. Leveszik, kimossák, kifúvatják levegővel és utána hegeszthető.
2015. máj. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Való igaz, egy jobb karosszérialakatos meg tudja hegeszteni. De bontókban nézelődj, minden típusnak, márkának van facebook csoportja is. De egy jobb alkatrészboltban is körülnézhetsz. Ott lehet tudnak szerezni utángyártottat is.
2015. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 25. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!