Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volna nekem egy lancia Dedra...

Volna nekem egy lancia Dedra 1.9tds m 96os évjáratú! A 90lovas kivitel! Motort szeretnek cserélni benne de ha lehet valami masik, erősebb tipusúet és olyat lehetőleg ha egyszer vagy apródonként piszkálni lehessen könnyedén!?

Figyelt kérdés
Tudom hogy igy a valtót is kell cserélni de az nem lenne gond csak annyi hogy a kasznit nem szeretnem vagni vagyis a bakkokat atheggeszteni! Ezen felül még annyit tudok hogy a kipufogó és az Intercooler csovezese az másabb lesz de az sem gáz!
2015. máj. 16. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem tehetsz más típus motorját, csak olyat ami létezett gyári kivitelben is. Ha mondjuk lenne 2.5-ös motoros Dedra akkor olyanra megcsinálhatod, de szerintem nem volt ekkora motor ezekben gyárilag.
2015. máj. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább add el,mert egy lancia-val életed végéig csak szopni fogsz
2015. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hivatalos részével tisztában vagyok de mivel megmarad és motorszám nincs már igy ki lehet bliccolni!Valami tipp hogy mi menne bele??Az eladását pedig nem szeretném mert nagyon hozzánk nőtt és annyit nem kapnék érte amennyibe benne van!
2015. máj. 16. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!